Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Atstājot mēra amatu Šķinčs atzīst, ka strādāt komandā ir bijis viegli

Jau ziņots, ka Daugavpils dome trešdien, 27. augustā ārkārtas sēdē Šķinču ("Latgales gaisma") atbrīvoja no pilsētas mēra amata. Lēmums tika pieņemts, 14 deputātiem balsojot "par", vienam "pret". Šķinčs no amata atkāpās pēc paša vēlēšanās.

"Četrus ar pusi mēnešus esmu godprātīgi strādājis. Domes pašreizējā vadība veikusi lielu darbu, apzinot situāciju pilsētā un uzņēmumos. Dome šajā laikā ir pieņēmusi arī vairākus nopietnus lēmumus, tai skaitā par kredīta 3,4 miljonu latu ņemšanu, kā arī aizsākusi vairākus nopietnus darbus. Ceru, ka nākamajam Daugavpils mēram darbs būs veiksmīgs. Savukārt es esmu savu darbu izpildījis, un atgriezīšos strādāt skolā," aģentūrai LETA teica Šķinčs.

Atzinīgi Šķinča darbību novērtēja domes priekšsēdētāja vietniece Rita Strode. "Šķinčs, pildot Daugavpils mēra pienākumus, daudz darīja, lai uzlabotu pilsētā finansiālo, pašvaldības iestāžu struktūras un kadru jautājumu. Daudzi pilsētai svarīgi jautājumi tika atrisināti un vēl daudzus izdosies atrisināt, pateicoties iestādēm," aģentūrai LETA sacīja Strode.

Jau ziņots, ka šobrīd pilsētas domē pašreizējā koalīcija apspriež iespējamās nākamā Daugavpils mēra kandidatūras un pēc tam, kad tiks panākta vienošanās, sasauks domes sēdi un vēlēs jauno domes priekšsēdētāju.

Precīzs datums, kad varētu tik ievēlēts jaunais Daugavpils domes priekšsēdētājs pagaidām nav zināms.

Iepriekš plašsaziņas līdzekļos izskanēja neoficiāla informācija, ka mēra vietu varētu ieņemt Strode.

Resursi internetā:

Daugavpils dome pieņem mēra atlūgumu