Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Saeimas prezidijs neapstiprina Krištopana lūgumu veselības dēļ attaisnot kavējumus

Saeimas prezidijs pirmdien neapstiprināja Saeimas deputāta Viļa Krištopana (ZZS) lūgumu slimības dēļ attaisnot kavētās Saeimas sēdes līdz decembra beigām. Kā atzina Krištopans - viņam tas nav svarīgs.

Krištopans prezidijam lūdz \"attaisnot prombūtni, jo atbilstoši ārstu ieteikumiem nepieciešams veikt rehabilitācijas pasākumus (saistībā ar hroniskas slimības saasinājumu)\". \"Un diemžēl nevarēšu piedalīties Saeimas sēdes līdz decembra beigām,\" raksta deputāts.

Sarunā ar aģentūru BNS Krištopans atzina, ka viņam nemaz nevajag to attaisnojumu. \"Lai viņi man to algu nemaksā, tāpēc jau neiešu mainīt savus ieradumus,\" viņš skaidroja. Deputāts sacīja, ka ik gadu decembrī viņš dodas atpūsties un veseļoties ārpus Latvijas. \"Nu netieku galā es ar to savu bronhiālo astmu,\" sūrojās deputāts.

Viņš pastāstīja, ka tikai līdz pavasara sesijas sākumam domās, vai vispār atsākt pildīt parlamentārieša amata pienākumus. Deputāts teica, ka joprojām nav izlēmis, vai nolikt Saeimas deputāta mandātu. Krištopans klāstīja, ka viņam izteikti vairāki interesanti biznesa piedāvājumi un par to esot jākonsultējas ar ģimeni.

Saeimas sekretāra biedrs Aleksandrs Bartašēvičs (TSP) sacīja, ka Saeimas prezidijs Krištopana lūgumu nav apstiprinājis, jo tajā nav minēti konkrēti plenārsēžu datumi un iesniegums ir nepareizi noformēts.