Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

ASV policija noliedz rupju izturēšanos pret Maiklu Džeksonu

ASV policija noliegusi pedofilijā apsūdzētās popzvaigznes Maikla Džeksona apgalvojumus, ka viņa aresta laikā policisti pret viņu rupji izturējušies un nodarījuši viņam miesas bojājumus.

Kalifornijas štata Santabarbaras apgabala policijas šerifa vietnieks Džons Andersons trešdien preses konferencē, kas tika īpaši sarīkota, lai atspēkotu Džeksona izteikumus, brīdināja, ka dziedātājam var izvirzīt apsūdzības arī par nepatiesas informācijas izplatīšanu par policiju.

Preses konferencē Andersons demonstrēja videoierakstu, kā 45 gadus veco Džeksonu arestē lidostā, kā arī atskaņoja audioierakstu, kas veikts, vedot Džeksonu no lidostas uz cietumu.

Audioierakstā dzirdams, ka Džeksons vispirms sūdzas, ka rokudzelži viņam ir \"nedaudz par ciešu\", bet vēlāk saka, ka \"jūtas brīnišķīgi\", un brauciena laikā svilpo, dzied un dungo. Policisti arī vairākas reize jautā Džeksonam, kā viņš jūtas, un pamāca, ka sēdēt, lai rokudzelži viņam nesagādātu neērtības.

\"Visi [policijas] departamenta darbinieki aresta, pārvešanas, dokumentu noformēšanas un atbrīvošanas laikā pret Maiklu Džeksonu izturējās ar vislielāko cieņu un pieklājību. Pret viņu nekādā ziņā rupji neizturējās un neapvainoja,\" uzsvēra Andersons.

\"Es domāju, ka Džeksona kungs ir būtiski iedragājis ticamību sev,\" viņš piebilda.

Santabarbaras apgabala šerifa vietnieks norādīja, ka audioierakstā ir dzirdams, ka, atstājot cietumu, Džeksons pateicas vienam no detektīviem, savukārt videoierakstā redzams, ka viņš māj pūlim ar roku, kuru, kā apgalvoja vēlāk, policisti viņam esot izmežģījuši.

Nesenā intervijā telekanālam CBS Džeksons paziņoja, ka policisti pret viņu izturējušies rupji, uz viņa rokas ir nobrāzumi no rokudzelžiem, viņam izmežģīta roka, un viņš 45 minūtes ticis ieslēgts netīrā tualetes telpā.

Andersons sacīja, ka Džeksons cietumā atradies pavisam 63 minūtes, ka tualetes telpa pirms viņa ierašanās iztīrīta, un ka nobrāzumi, kas redzami uz dziedātāja rokas Džeksona presei izplatītajos fotoattēlos, atrodas krietni virs vietas, kur bijuši rokudzelži.

Santabarbaras apgabala šerifa vietnieks solīja, ka Džeksona sūdzības tiks izmeklētas, bet gadījumā, ja tiks noskaidrots, ka tās neatbilst patiesībai, dziedātājam draud apsūdzības arī par nepatiesu ziņu sniegšanu par policiju.

18.decembrī Džeksonam tika izvirzītas apsūdzības par seksuālu uzmākšanos nepilngadīgajam, bet līdz tiesai viņš ir atbrīvots pret trīs miljonu ASV dolāru (1,6 miljonu latu) drošības naudu. Džeksons savu vainu noliedz.