Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Jūrmalā savas mājas pagalmā atrod nošautu uzņēmēju

Ar četriem šāvieniem nogalinātais bijis līdzīpašnieks uzņēmumā, kas nodarbojas ar lauksaimniecības produkcijas pārstrādi. Iepriekš uzņēmējam piederējušas kapitāldaļas kādā uzņēmumā, kas likvidēts deviņdesmito gadu beigās, un uzņēmumā, kas pirms pusotra gada atzīts par maksātnespējīgu.

Sestdien, 10. janvārī, Jūrmalā, Puķu ielā, ar vairākām šautām brūcēm ķermenī atrasts nogalināts 50 gadu vecs vīrietis.

Kā informēja Valsts policijas preses un sabiedrisko attiecību biroja priekšniece Ieva Zvīdre, pulksten 18.38 policija par notikušo saņēma informāciju no nogalinātā sievas. Sieviete ziņoja, ka mājas pagalmā viņa atradusi sašautu savu vīru — 1953. gadā dzimušo Mihailu.

Notikuma vietā ieradās policijas darbinieki un eksperti. Speciālisti noskaidroja, ka vīrietis nogalināts ar četriem šāvieniem.

Par notikušo ierosināta krimināllieta. Izmeklēšanas interesēs sīkāka informācija netiek sniegta, piebilda Zvīdre.

Pagājušajā nedēļā par noziedznieku upuri Jūrmalā gandrīz kļuva kāda uzņēmēja dēls. Nezināmas personas žāvēto augļu un riekstu fasēšanas un vairumtirdzniecības uzņēmuma «Alis Co» līdzīpašnieka un valdes locekļa Aleksandra Jegorova dēlam bija atsūtījušas pasta sūtījumu, kurā bija iesaiņota sprāgstierīce, kas izveidota no 2,5 kilogramiem trotila, mīnu detonatora palaidējierīces «MYB-3» un detonatora. Spridzeklis bija sagatavots sprādzienam, un tam vajadzēja eksplodēt, atverot pakas vāku.

Par šo gadījumu ir ierosināta krimināllieta pēc Krimināllikuma 116. un 15. panta par slepkavības mēģinājumu. Policija izvirzījusi trīs versijas, tajā skaitā, ka spridzeklis sūtīts saistībā ar biznesa attiecībām. Netiek arī noliegta versija, ka tā bijusi atriebība, kas saistīta ar personiskiem motīviem, vai arī huligānisms.