Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Hokeja savienība izstrādās Latvijas hokeja attīstības koncepciju

Latvijas Hokeja savienība (LHS) trešdien padomes sēdē nolēmusi, ka organizācijas mērķis ir līdz 2004.gada 1.jūnijam izstrādāt un apstiprināt Latvijas hokeja attīstības koncepciju.

Kā komandas mērķi minēti arī 2004.-2005.gada sezonas Latvijas čempionāta nolikuma visām vecuma grupām izstrādāšana līdz 2004.gada 30.martam; Latvijas treneru konferences sarīkošana.

LHS turklāt apņēmusies būt par Latvijas klubu interešu pārstāvi Austrumeiropas hokeja līgā (AEHL), kā arī uzsākt sarunas par 2004.-2005.gada sezonas čempionātu. LHS ir arī gatava uzņemties pabeigt 2003.-2004. gada sezonas Latvijas bērnu un jaunatnes čempionātu visās vecuma grupās.

LHS arī uzsver, ka organizācija ar savu rīcību vēlas \"atvieglot Latvijas Hokeja federācijas (LHF) darbu, lai tā visus savus spēkus un enerģiju varētu koncentrēt pasaules čempionāta organizēšanai.\"

\"Negrasāmies un nevēlamies veikt nekādu darbību nedz valsts, nedz starptautiskā mērogā, kas varētu kaitēt 2006.gada pasaules čempionāta organizēšanai,\" teikts LHS paziņojumā.