Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

«Al Qaeda» draud ar jauniem uzbrukumiem «Amerikas sulaiņiem»

Starptautiskā teroristu organizācija «Al Qaeda» aicina pārtraukt terora aktus pret civiliedzīvotājiem Spānijā, līdz jaunā valdība noformulēs savu politiku pret musulmaņu pasauli, ceturtdien ziņoja Londonas arābu laikraksts «Al-Quds Al-Arabi».

«Mēs ļaujam spāņu tautai izvēlēties starp karu un mieru,» teikts «Al Qaeda» paziņojumā, kuru saņēmis šis laikraksts un kura autentiskums vēl nav noskaidrots.

«Viņi izvēlējās mieru, ievēlot partiju, kura bija pret aliansi ar Ameriku tās karā pret islāmu,» teikts paziņojumā, ko parakstījis grupējums «Abu Hafsa al Masri brigādes/Al Qaeda». Šis grupējums ir uzņēmies atbildību par 11. martā sarīkotajiem sprādzieniem četros vilcienos Madridē, kuros nogalināts 201 cilvēks.

«Tāpēc vadība ir nolēmusi pārtraukt visas operācijas pret civiliem mērķiem Spānijas teritorijā, līdz mēs zināsim, kādu virzienu uzņēmusi jaunā valdība, kas apsolījusi izvest Spānijas armiju no Irākas, un būsim pārliecināti par valdības neiejaukšanos musulmaņu lietās,» teikts paziņojumā.

«Tāpēc mēs aicinām visas [«Al Qaeda»] brigādes, kas atrodas Eiropas teritorijā, izbeigt šīs operācijas,» teikts paziņojumā.

Draud uzbrukt «Amerikas sulaiņiem»

Teroristu organizācija «Al Qaeda» draud uzbrukt «Amerikas sulaiņiem», īstenojot 11. marta Madrides sprādzieniem līdzīgus teroraktus, un īpaši piemin Japānu, Itāliju, Lielbritāniju, Saūda Arābiju, Austrāliju un Pakistānu.

«Mēs sakām Amerikas sulaiņiem: Amerikas sulainis ir iznīcinājis savu nākotni, biedrojoties ar gadsimta tirānu,» teikts laikraksta saņemtā paziņojumā, kuru parakstījis grupējums «Abu Hafsa al Masri brigādes/Al Qaeda» un kura autentiskums vēl nav noskaidrots.

«Hosē Marija Asnars tiks aizmests vēstures atkritumos,» teikts paziņojumā, pieminot līdzšinējo Spānijas premjerministru, kas svētdien cieta sakāvi parlamenta vēlēšanās un zaudēja varu.

«Gūstiet mācību, Amerikas sulaiņi, nāves brigādes ir pie jūsu vārtiem,» brīdināja paziņojuma autori. Paziņojumā nosodīti «tādi arābu un musulmaņu sulaiņi kā [Pakistānas prezidents Pervezs] Mušarrafs un Saūdu ģimene», kas valda Saūda Arābijā.

«Mūsu brigādes tagad gatavojas jaunam triecienam. Vai būs kārta Japānai, Amerikai, Itālijai, Lielbritānijai, Saūda Arābijai, Austrālijai?» teikts paziņojumā.