Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Jūrmala šogad iecerējusi vērienīgus labiekārtošanas un būvniecības darbus

Jūrmalas pilsētas dome šajā gadā iecerējusi vairākus labiekārtošanas, projektēšanas un būvniecības darbus, aģentūrai BNS pavēstīja Jūrmalas domes Sabiedrisko attiecību nodaļas vadītājas pienākumu izpildītāja Veronika Ramāne.
Tostarp plānots rekonstruēt lietus ūdens novadsistēmu Ķemeros, Slokā, Mellužos un Asaros. Tam jau paredzēti 70 000 latu no pilsētas budžeta.

Rūpējoties par pilsētas ainavu, iecerēta arī jaunu apstādījumu un vasaras puķu stādījumu izveide, tostarp Jomas ielu rotās puķu piramīdas un puķu siena, arī Lāčplēša skvērā iecerēti stādījumi u. c.

Paredzēta arī piecu jaunā tipa autobusu pieturu nojumju un bērnu rotaļu laukumu izbūve ēku iekškvartālos.

Vēl plānota pamežu kopšana un ainavu cirtes. Ja pērn sakopti 200 hektāri mežu, tad šogad pavasarī jau 202 hektāri, savukārt rudenī plānotais darba apjoms ir vēl aptuveni 100 hektāru.

Tehnisko projektu domāts izstrādāt dzīvnieku patversmei Priedainē, Tūrisma informācijas centram Lienes ielā 5, arī Dzintaru mežaparka labiekārtojumam un Kauguru glābšanas stacijas kapitālajam remontam.

Tiek rekonstruēts Majoru pamatskolas viens korpuss, to iecerēts pabeigt līdz 15. augustam, un kopējās izmaksas tiek lēstas nepilnu 350 tūkstošu apjomā.

Sociālās dzīvojamās mājas rekonstrukciju paredzēts sākt augusta sākumā, bet pabeigt decembra beigās.

Līdz vasaras koncertsezonai ir jāpabeidz Dzintaru koncertzāles rekonstrukcija, tostarp jādemontē vecie soli, jāieliek jauna grīda, jāizgatavo un jāuzstāda jauni soli, jāuzbūvē jauns žogs un jārekonstruē kases ēka.

Turpināsies arī pērn aizsāktā tilta un pievedceļu rekonstrukcija. Atjaunos arī ielu segumu, kam budžetā paredzēti līdzekļi 100 000 latu apjomā, utt.