Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Unibankā nolaupītā summa atbilst ikdienas skaidras naudas limitam

Trešdien no rīta AS «Latvijas Unibanka» (LUB) norēķinu grupā Rīgā, Duntes ielā 56, nolaupītā summa jeb aptuveni 120 000 latu nepārsniedz šajā klientu apkalpošanas centrā atļauto ikdienas skaidrās naudas limitu, informēja LUB sabiedrisko attiecību vadītājs Haralds Burkovskis.

Tādējādi LUB atsauc savu iepriekš paziņoto, ka lielākā daļa nolaupītās naudas bija paredzēta blakus esošā bankomāta uzpildei un ka parasti tik lielas summas norēķinu grupā neatrodas.

«Šī norēķinu grupa atrodas rajonā ar daudziem rūpniecības uzņēmumiem un tuvu ostai, un tās pakalpojumus bieži izmantoja juridiskas personas, līdz ar to atļautais naudas limits šeit bija lielāks, nekā tas vidēji ir norēķinu grupās,» skaidro Burkovskis. Viņš atteicās izpaust atļautā naudas limita apmēru, jo tā esot konfidenciāla informācija.

«Mēs analizēsim, kāpēc šī norēķinu grupa netika stingrāk apsargāta un kādi pasākumi turpmāk jāveic drošības palielināšanai,» atzina bankas pārstāvis.