Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Adriano Čelentāno nosvinējis 40 gadu kāzu jubileju

Pagājušajā nedēļā Adriano Čelentāno un Klaudija Mori tuvāko draugu kompānijā nosvinēja savu 40 gadu kāzu jubileju.

Svinības par godu šim notikumam notika nelielā pilsētiņā Aviljano-Umbro, jauno dziedātāju sagatavošanas centrā, kuru izveidoja vairāku dziesmu tekstu autors Čelentāno un cita itāliešu estrādes zvaigzne Mogol.

Čelentāno un Mori satikās 1963. gadā filmas «Savādais tips» filmēšanas laikā. Viņi no pirmā acu skata viens otrā iemīlējās un jau pēc gada salaulājās Grosetas pilsētas baznīcā.

Tēvs Ugolino, kas pirms 40 gadiem noturēja svinīgo mesu Grosetā, bija ne tikai šo svinību goda viesis, bet arī novadīja speciālu jubilejas dievkalpojumu. Pēc aculiecinieku teiktā, pirms dievkalpojuma Čelentāno, kas ir dievbijīgs katolis, apmēram stundu pavadīja vienatnē ar mācītāju.

Pie vecākiem uz svinībām ieradās arī viņu meita Rozita, kas patlaban ir veiksmīga televīzijas raidījumu vadītāja, un viņas brālis Džakomo. Vēl viena zvaigžņu pāra meita Rozalinda Aviljano-Umbro neieradās.

Čelentāno un Mori bija kopā gan priekos, gan bēdās. 1970. gadā viņi uzvarēja slavenajā Sanremo festivālā, duetā izpildot dziesmu «Kas nestrādā, tas nenodarbojas ar mīlestību», kas drīz vien kļuva par īstu šlāgeri. Klaudija visu laiku atradās blakus Čelentāno, kad 1989. gadā notika tiesas process, kurā tika ierosināta lieta par viņa monologu pret medībām, ko viņš izteica televīzijas programmā «Fantastiko» referenduma par medību aizliegumu Itālijā sakarā.

Mori jau sen ir atteikusies no aktrises karjeras, sevi pilnībā ziedojot vīra lietām. Pēc viņu draugu stāstītā, viņa vienlaikus darbojas vairākas lomās: kā viņa impresārijs, advokāte, producente, miesassardze, sekretāre un personīgā pavāre. Uz ielūgumiem, kuri tika speciāli nodrukāti uz 40 gadu kāzu jubilejas svinībām, Čelentāno un Mori bija uzrakstījuši: «Un šodien mēs vēl arvien mīlam viens otru.»