Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Roku darbi 1. Kā apmierināt sievieti  

Diskrēta informācija par to, kā tikai ar pirkstiem vien apmierināt sievieti.

Vai zināt, kāpēc sievietes labprāt valkā apspīlētas džinsa bikses? Ne jau tādēļ, lai līdzinātos vīriešiem, bet gan tāpēc, ka apspīlētās biksēs jūtams krietns spiediens uz dzimumorgāniem. Dienas gaitā kustoties lūpiņas beržas gar bikšu iekšējām vīlēm. Tā kompensējas vajadzība pēc konkrētiem glāstiem.

Cienījamie kungi, ja vēlaties, lai jūsu sirdspuķīte biežāk valkātu svārkus, pirms mīlēšanās ar pirkstiem paberziet viņu lūpiņas. Es nejokoju!

Bet tagad pavisam nopietni par roku darbiem. Kā ar rokām stimulēt vai masturbēt sieviešu dzimumorgānus, tā kāpinot uzbudinājumu.

Varbūt kāds iedomājas, ka pirkstu sekss ir pirkstu iebāšana sievietē vai neganta sievietes klitora rīvēšana.

Ar pilnu atbildību paziņoju: īstens pirkstu sekss nav tas, ko vīrietis dara it kā sievietes labad, bet tas, ko viņi dara abi kopā. Vīrieša prasme pirkstu galos sakopot savu smaidu, skūpstus, spēku un maigumu garantē, ka sievietes gūs nebijušas un visnotaļ uzbudinošas sajūtas.

Tieši tāpēc vīrietim derētu aizmirst tās kustības, kuras tiek veiktas, lai apmierinātu pašam sevi. Sieviešu dzimumorgāni, nosacīti varētu teikt, ir veidoti no cita materiāla. Ja sievietēm, masturbējot vīrieti, būtu pēc iespējas stingrāk jāsaņem loceklis, tad vīriešiem, masturbējot sievieti, tas jādara daudz maigāk un vieglāk.

Vai esat redzējuši, kā masturbē sievietes?

Ne jau pornofilmās, bet pa īstam. Viņas uzmanīgi ar pirkstu galiem pieskaras sev vien zināmām jutekliskām vietām. Berzē, veic riņķveida kustības, ieslidina makstī pirkstus un kaut ko tur dara. Pavisam nemanāmi uzspiež stingrāk. Pilnīgi nav iespējams noteikt, vai viņām pirms orgasma vajag paātrināt vai palēnināt kustības.

Īsāk sakot, tīrā mistika!

Kā var noskaidrot, ko grib sieviete?

Mūsu sabiedrībā sievietes ir audzinātas noklusēt savas seksuālās vēlmes. Tā ka nez vai līdzēs lūgumi pateikt, kas būtu darāms. Daudz efektīvāk būtu palūgt sievieti parādīt, kā viņa masturbē.

Vēl labāk, ja viņa uzliek vīrieša pirkstus uz saviem dzimumorgāniem un darbībā parāda, kas darāms. Pavisam labi, ja viņa darbības koriģē vārdos, piemēram, «ātrāk, turpini, pamēģini šeit, ne tik spēcīgi, spēcīgāk…»

Ko darīt, ja sieviete pati nekad nav masturbējusi?

Nekā traģiska, šo tīkamo mīlas rotaļu var apgūt divatā, sākot ar savas draudzenes ārējo dzimumorgānu ģeogrāfijas apgūšanu.

Iesācējiem, piemēram, ieteiktu nosūtīt mīļotajai uz e-pastu  šo rakstu un palūgt nokopēt un nosūtīt atpakaļ tās vietas, kur runa par darbībām, ko viņai gribētos izmēģināt. Tā pavisam delikāti vīrietis varētu sākt apgūt lielo juteklības mākslu.

Turpmāk vēl.