Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Robija Viljamsa nedienas ar brāļiem Galaheriem

Draudzība un naids britu dziedātāja Robija Viljamsa un «Oasis» dibinātāju brāļu Galaheru starpā būs aprakstīts Viljamsa jaunajā autobiogrāfijā. Vēl nevar zināt, kā to uzņems viegli aizkaitināmie brāļi.

[s:726] sadraudzējās ar Noelu un Laiemu Galaheriem 90. gadu vidū, īsi pēc tam, kad dziedātājs pameta grupu «Take That». Visi trīs pat kopā kāpa uz skatuves 1995. gada Glastonberijas festivālā. Bet drīz Viljamss vairāk satuvinājās ar Laiemu, kamēr Noels publiski nicinoši izteicās par bijušo draugu, sākot vienu no skaļākajiem slavenību strīdiem.

Jaunajā autobiogrāfijā «Feel», kas iznāks 1. septembrī, Viljamss atzīstas: «No Noela drauga es it kā kļuvu par Laiema draugu. Mēs ar Laiemu tikai šņaucām daudz kokaīna un dziedājām viens otram «Sgt. Pepper». Bet Laiems bija tik paranojāls. Ir viņam tāda nožēlojama rakstura īpašība.» Tad no kādreizējā drauga novērsās arī Laiems Galahers, un nu jau abi brāļi nejauki uzbruka Viljamsam britu presē. Beigu beigās Robijs piedāvāja Laiemam par 100 000 mārciņu, kas tiks ziedotas labdarībai, publiski izkauties. Pēc šā priekšlikuma strīds noklusa.

Tagad Robijs jūtas atmaksājis Noelam, kas reiz nosauca viņu par «resno dejotāju no «Take That»», jo pagājušajā gadā Viljamss nospēlēja trīs pārdotus koncertus pēc kārtas Nebvortā ([s:727]), kas ir leģendāra brīvdabas rokkoncertu vieta Lielbritānijā. Parasti mākslinieki tur sniedz tikai vienu koncertu. 1996. gadā [s:728] Nebvortā uzstājās divas naktis pēc kārtas, koncertus apmeklēja 250 000 skatītāju, un paši grupas dalībnieki ļoti lepojās ar šo sasniegumu, saucot to par vēsturisku.

Uzzinājis, ka uzstāsies Nebvortā trīs vakarus pēc kārtas, Robijs Viljamss uzrakstīja ironisku vēstuli Noelam Galaheram: «Dārgais N. Galahera kungs! Jūs reiz teicāt, ka divi koncerti Nebvortā ir vēsturiski. Domājams, trīs ir vienkārša mantkārība. Jūsu Robs. P. S. Man ir grūtības atrast piemērotu iesildītāju savam koncertam. Ko jūs darāt 1. un 2. datumā? Ak jā, un arī 3.?»

Šī vēstule tā arī netika nosūtīta un par to pirmo reizi atklātībā runāts Robija Viljamsa autobiogrāfijā. Vai Viljamsa un Galaheru strīds atsāksies ar jaunu sparu?