Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Intervija ar iekšlietu ministru Ēriku Jēkabsonu

Baiba Strautmane par Latvijas sabiedriski politiskajām aktualitātēm intervē iekšlietu ministru Ēriku Jēkabsonu.

Kā «Apollo» informēja Strautmanes kundze, «galvenokārt, lai skaidrotu iekšlietu struktūru aktivitātes attiecībā pret dažādām reģistrētām («Delna») un nereģistrētām (Krievu skolu aizstāvības štābs) sabiedriskajām organizācijām. Pēdējās nedēļas notikumi liek domāt, ka lielāku interesi ministram izraisa legāli aktīvisti ar skaidri zināmiem sponsoriem nekā nelegālie — «štābs», kā zināms, nereģistrējas, lai nebūtu, kam prasīt atbildību par iespējamiem likumpārkāpumiem, un arī šīs struktūras finansētāji nav zināmi. Varbūt tie zināmi Jēkabsona kungam? Būs jācenšas gūt skaidras atbildes no mūsu visnotaļ apgarotā ministra un Latvijas Pirmās partijas līdera».

TV sezonas pirmajā raidījumā 19. augustā studijas viešņa bija Valsts prezidente Vaira Vīķe-Freiberga. Šo raidījumu iespējams noskatīties «Apollo» apmeklētājiem. Savukārt saruna ar «valsts pirmo personu» Ēriku Jēkabsonu portālā būs skatāma jau piektdien.