Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Maikls Džeksons sniedzis melīgus ziņojumus

Nepatiesi izrādījušies popzvaigznes Maikla Džeksona apgalvojumi, ka saistībā ar apsūdzībām bērnu seksuālā izmantošanā notikušā aresta laikā pret viņu slikti izturējušies un viņš ticis ievainots.

Izmeklēšanā konstatēts, ka Džeksonu policisti nav ievainojuši, kad viņš pagājušā gada 19. novembrī tika arestēts. Izmeklēšanu veica Kalifornijas ģenerālprokurors un štata Izmeklēšanas birojs.

«Pēc 163 liecinieku izvaicāšanas un iztērējot 2500 stundas izmeklēšanai, Kalifornijas Izmeklēšanas birojs konstatēja, ka Santabarbaras šerifa departamenta personāls Džeksonu nav ievainojis,» paziņoja Santabarbaras šerifs Džims Andersons. «Izmeklēšanā arī secināts, ka no šerifa departamenta personāla puses nav bijusi krimināla rīcība, kontaktējoties ar Džeksonu.»

Taču šerifs atteicās atklāt, vai viņš izvirzīs apsūdzību pret Džeksonu par nepatiesu apsūdzību izteikšanu.

Dziedātājs decembrī intervijā amerikāņu televīzijas kanālam CBS paziņoja, ka apcietināšanas laikā viņam izmežģīts plecs un saņemts sitiens pa roku.

Džeksonam būs jāstājas tiesas priekšā nākamā gada 31. janvārī sakarā ar apsūdzībām desmit punktos par bērna seksuālu izmantošanu un sazvērestības rīkošanu. Dziedātājs ir paziņojis, ka nav vainīgs. Pašlaik viņš atlaists no apcietinājuma pret trīs miljonus dolāru lielu drošības naudu.