Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Septembrī varēs no Ventspils ar prāmi braukt uz Lībeku

Nedēļas nogalē Ventspilī atklāja jaunu prāmju maršrutu uz Lībeku. Jau no 1. septembra ar prāmi uz Vācijas pilsētu Lībeku varēs doties ne tikai no Rīgas, bet arī no Ventspils.

Prāmis kursēs divas reizes nedēļā no Ventspils un no Lībekas. To piedāvās Dānijas kuģniecības kompānija «DFDS Tour Line».

Lētākās biļetes cena par guļvietu ir 50 latu. Salīdzinājumam: no Rīgas uz Lībeku lētākā biļete par guļvietu maksā 65 latus. Jāpiebilst gan, ka kompānija piedāvā arī dažādas atlaides — biļetēm turp un atpakaļ, bērniem no 7 līdz 16 gadu vecumam, studentiem, skolēniem un pasažieru grupām no 11 un vairāk cilvēkiem. Turklāt prāmī pieejamas arī sēdvietas, kas vienā virzienā no Ventspils uz Lībeku maksā 33 latus, no Rīgas — 39 latus. Pasažieru biļešu cenā iekļautas arī brokastis. Transporta līdzekļu pārvadāšanas tarifi vieglajām automašīnām ir 52 lati no Ventspils un 65 lati no Rīgas. Busiņiem attiecīgi 65 un 85 lati par biļeti vienā virzienā.