Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Nepreciet manas oficiantes!

Kāda Rumānijas restorāna īpašnieks ir izlicis paziņojumu ar lūgumu, lai apmeklētāji beidz precēt pie viņa strādājošās oficiantes.

Jau 12 restorāna darbinieces iesniegušas atlūgumu, kad viņas bija bildinājuši apmeklētāji.

Restorāna īpašnieks Nikolajs Tahe sacīja, ka viņam apnicis mācīt jaunas darbinieces tikai tāpēc, lai tās atkal apprecētu restorānā satiktie vīrieši, turklāt viņš nevar atrast tām aizstājējas tik ātri, kā viņas tiek bildinātas.

«Šīs 12 meitenes mani pievīla, kad es to vismazāk gaidīju. Ir tā, it kā šogad mans bizness būtu laulību aģentūra, nevis restorāns,» Tahe pavēstīja intervijā rumāņu laikrakstam «National». «Mani nomāc tas, ka viņas nāk pie manis gandrīz lūdzoties, lai pieņemtu tās darbā, jo viņas visas ir tik nabadzīgas. Un tad pēkšņi viņas pārvēršas no pelnrušķītēm par princesēm.»

Restorāna īpašnieks sacīja — ja viņam izdosies glābt savu biznesu, viņš nākotnē pavisam noteikti vairs nepieņems darbā sievietes, kaut arī būs darbinieku trūkums.

«Ja es pieņemšu vīriešus, šāda situācija vairs neatkārtosies,» viņš uzskata.