Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

«Sugababes» uz Latviju nebrauks!

Vakar, 1. septembrī, koncertaģentūra FBI saņēma oficiālu paziņojumu no grupas «Sugababes» menedžmenta, kas paziņoja, ka grupa «Sugababes», kura plānoja kompensēt savu nenotikušo koncertu festivāla «re:loud» ietvaros, 3. septembrī Rīgā neieradīsies.

Jau šodien, 2. septembrī, Tallinā notiks festivāla hedlainera — grupas «The Rasmus» koncerts, pēc kura grupa dosies uz Latviju. Mežaparka Lielajā estrādē nobeigumam tuvojas festivāla sagatavošanas darbi. Koncertaģentūra FBI pašlaik strādā, lai aizstātu grupas «Sugababes» priekšnesumu festivālā, un par to paziņos tuvāko stundu laikā.

Koncertaģentūra FBI apliecina, ka grupas «Sugababes» nu jau otrā neierašanās Latvijā nekādā veidā neietekmēs festivāla «re:loud» norisi. Visas biļetes, kas iegādātas uz festivālu vai uz grupas «Sugababes» koncertu ir derīgas festivāla «re:loud» apmeklējumam.

«Es esmu grupas «Sugababes» menedžeris un izsaku dziļāko nožēlu par to, ka man ar šo elektronisko pastu jums diemžēl jāpaziņo šādi apstākļi. Mutya Buena vakar vakarā tika uzņemta slimnīcā. Par hospitalizācijas iemeslu tiek minēta nieru infekcija un galējs dehidrēšanas/atūdeņošanās stāvoklis. Ārsti devuši Mutya padomu palikt slimnīcā, līdz tiks veiktas pilnīgas analīzes un viņas stāvoklis būs uzlabojies un nostabilizējies,» teikts paziņojumā.

Pāris nākamo dienu laikā «Sugababes» dalībniece saņems medicīniska rakstura palīdzību. Keisha un Heidi nolēmušas atteikties no uzstāšanās pasākumā, pamatojot to ar faktu, ka grupa savu programmu izpilda dzīvajā, tāpēc Keishai un Heidi nav iespējams izpildīt visas dziesmas bez Mutya vokālās partijas.

«Es vēlētos uzsvērt, ka šāds lēmums tika pieņemts pēc ilgām apspriedēm un visas 3 grupas dalībnieces uzskata, ka nebūtu godīgi pret faniem sniegt zema līmeņa priekšnesumu vai uzstāties ar pilnu fonogrammu. Grupa «Sugababes» un tās menedžments pilnībā apzinās, ka šā koncerta atcelšana nesīs vilšanos gan koncerta organizētājiem, gan tūkstošiem fanu, un mēs izsakām visdziļāko atvainošanos visām pusēm par šo negaidīto notikumu gaitu,» teikts paziņojumā.

Koncertaģentūra FBI informē, ka festivālā «re:loud» neizmantotās grupas «Sugababes» koncerta biļetes būs iespējams nodot SIA «BDG koncerts» birojā pēc 10. septembra.

Jau ziņots, ka mobilajā festivālā «re:loud» uzstāsies pašmāju grupas «Detlef», «Z-Scars», «R.A.P.», «Tumsa», kā arī slavenā somu grupa «The Rasmus».