Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Emsis: Latvija turpinās ar visiem spēkiem vērsties pret terorismu

Latvija turpinās ar visiem spēkiem vērsties pret terorismu, kas kļuvis par šā gadsimta lielāko nelaimi, šodien, tiekoties ar reģionālo laikrakstu pārstāvjiem, atzina Ministru prezidents Indulis Emsis (ZZS).

Emsis norādīja: «Terorisms ir jāiznīcina pašā saknē, lai tas neizpleš spārnus pār visu pasauli.»

Lai mazinātu terorisma draudus pasaulē, savs ieguldījums ir jādod arī «mazajai Latvijai», uzsvēra valdības vadītājs.

Viņš apliecināja, ka Latvija turpinās dalību starptautiskajās misijās Irākā, Afganistānā un citos tā sauktajos karstajos punktos, lai paustu savu noraidošo nostāju pret terorismu.

Latvijas attieksmi šajā jautājumā demonstrējis arī valdības lēmums paredzēt finansējumu Ziemeļosetijas ķīlnieku krīzē cietušajiem, piedāvājot viņiem iespēju saņemt rehabilitācijas pakalpojumus mūsu valstī.

Jau ziņots, ka vakar valdība vienojās Ziemeļosetijas ķīlnieku krīzē cietušajiem piedāvāt rehabilitācijas pakalpojumus nacionālajā centrā «Vaivari», kas kopumā varētu izmaksāt 32 200 latus. Par minēto summu rehabilitācijas pakalpojumus varētu saņemt 20 bērni un pusaudži, kas 15 dienas varētu uzturēties «Vaivaros» kopā ar vecākiem.

Ziemeļosetijas pilsētā Beslanā teroristi par ķīlniekiem sagrāba vairāk nekā 1000 skolēnu, viņu vecāku un skolotāju. Traģiskais notikums prasīja vairāk nekā 300 cilvēku dzīvību.