Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Atklāts jauns interneta resurss gardēžiem

Šodien internetā ir atklāts jauns resurss «[s:2634]», kurā nākamā gada sākumā plānots atklāt recepšu portālu. Šobrīd notiek recepšu iesniegšanas konkurss, kura dalībniekiem, iesniedzot receptes, ir iespēja laimēt balvas.

Resursa veidotāji «Ideju parks» stāsta, ka līdz šim Latvijas interneta vidē nav sastopams vienots recepšu portāls. Eksistē vairāki resursi, kuros receptes pieejamas kā viena no informācijas sastāvdaļām, ir drukāto mediju interneta lapas (piemēram, «Recepšu žurnāla» interneta lapa) un, protams, pārtikas nozares uzņēmumu mājas lapas, kurās arī sastopamas receptes. Tādēļ tika pieņemts lēmums uzsākt darbu pie vienota recepšu portāla. Šī akcija ir pirmais posms, kurā tiek uzkrāta recepšu bāze, kas vēlāk būs pieejama gatavajā portālā.

«Receptes.lv» veidotāji cer uz apmeklētāju atsaucību, jo tikai kopīgiem spēkiem to ir iespējams padarīt pievilcīgu un interesantu.