Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

«Nokia 3220» — apskats

Trīsjoslu EGSM 900, GSM900/1800 tālrunis ar EDGE, MMS, «Java», HSCSD, GPRS, WAP v2.0 tehnoloģiju atbalstu, iebūvētu VGA kameru un 16 instrumentu polifoniskiem zvanu toņiem. Atraktīvs tālrunis jauniešiem.

Dizains

Korpuss izgatavots no plastmasas, gumijas un metāla un pieejams divās krāsās — zilā un sarkanā. Aizmugurējo vāciņu var dažādot, ievietojot tajā «Nokia» sagatavotu vai paša zīmētu attēlu. Attēla piegriešanai paredzēts speciāls trafarets. Tālruņa sānu malās ir četras izvirzītas gaismas diodes, bet aizmugurējā panelī izvietots kameras objektīvs. Gaismas diodes mirgo melodiju ritmā un izskatās efektīgi.

Displejs

65 000 krāsu displejs ar 8 krāsu shēmām un 128x128 punktu izšķirtspēju ataino 5 teksta rindas.

Atmiņa

Tālrunim ir dinamiskā atmiņa. Katram vārdam katalogā iespējams saglabāt numuru, tekstu un attēlu. Aparāts atcerēsies pēdējos 10 saņemtos, 10 neatbildētos un 20 zvanītos numurus.

Akumulators

Litija jonu 760 mAh baterija. Darbības laiks gaidīšanas / sarunu režīmā līdz 280 / līdz 3 stundām.

Papildu iespējas

Piecu virzienu kursora taustiņš ļauj ērti pārvietoties izvēlnēs, kuras ir numurētas un ierasti loģiskas. Izvēlni iespējams skatīt sarakstā vai krāsu attēlos. Piecas biežāk lietotās izvēlnes var aktivizēt ar balss komandu. Ar balss frāzi iespējams piezvanīt līdz 10 numuriem no tālruņa grāmatas. Kontaktus var sagrupēt 5 grupās un katrai piešķirt savu attēlu un zvana melodiju. Iespējams nosūtīt saliktās īsziņas, MMS ziņojumus (līdz 100 KB) un e-pasta ziņojumus. Tālrunī ir 5 maināmas «Java» spēles un 25 zvanu toņi.

Ar kameru (640x480 punktu izšķirtspēja) var uzņemt fotoattēlus standarta, portreta vai tumsas režīmā ar augstu, parastu vai pamata kvalitāti un saglabāt izvēlnē «Galerija». Var aktivizēt taimeri ar 10 sekunžu intervālu un fotoattēliem piešķirt nosaukumu, pievienot tekstu un rāmīti. Videoklipu uzņemšanai var izvēlēties 15 vai 50 sekunžu garumu.

Tālruņa personalizācijas iespējas nodrošina «Xpress-on Fun Shells» apvalki. Ar tiem iespējams zīmēt gaisā ar gaismas staru tekstus un zīmējumus. Tālrunī ir pulkstenis, modinātājs, kalkulators, valūtas konvertētājs, seifs, plānotājs, taimeris, hronometrs, kalendārs. Pievienojot radio mikrofonaustiņu, var klausīties stereo FM radio. Diktofons piedāvā līdz 5 min. garu balss ierakstu. Lietošanai ērta ir iebūvētā brīvroku sistēma, kas aktivizējama no sarunas režīma.

Datu pārraide

Datu pārraidi un sinhronizāciju ar datoru nodrošina «Pop Port» savienotājligzda, datu kabelis DKU-5 un programmatūra «PC Suite».

Aksesuāri

Dažādas austiņas (arī FM radio austiņa), standarta lādētājs, ceļojuma lādētājs, datu kabelis, somiņas, siksniņas pārnēsāšanai, maināmi korpusa vāciņi un sānu gaismas diodes dažādās krāsās.

Svars/ izmērs: 86 g/ 104,5 x 44,2 x 18,7 mm