Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Kaļužnijs un Latkovskis vienojas par latviešu un krievvalodīgo dialoga veicināšanu

Nepieciešams veicināt dialogu starp latviešiem un krievvalodīgajiem, par to šodien ar Krievijas Federācijas vēstnieku Latvijā Viktoru Kaļužniju vienojies īpašo uzdevumu ministrs sabiedrības integrācijas lietās Ainars Latkovskis (JL).

Gan ministrs, gan vēstnieks atzinis, ka tikšanās bijusi veiksmīga, un plāno regulāri tikties arī turpmāk, jo abām valstīm ir kopīgas intereses un problēmas, aģentūru LETA informēja sekretariāta preses sekretāre Gunta Kāle.

Tikšanās laikā tika izteikts aicinājums pārtraukt līdzšinējos apvainojumus un tā vietā sēsties pie viena galda un šīs problēmas risināt. Kaļužnijs esot atzinis, ka Latvijā jāzina latviešu valoda, jo «mums nav ko dalīt». «Mums viss vēl ir nākotnē,» vēstnieks teicis latviešu valodā.

Latkovskis informēja Kaļužniju par sekretariāta paveikto mazākumtautību kultūras attīstībā. Tiekoties secināts, ka jāpaplašina sadarbība tieši kultūras jomā.

Nākamā ministra tikšanās ar vēstnieku paredzēta februāra beigās.