Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Valmierā nepilngadīgie noslepkavo vienaudzi

Nedēļas nogalē Valmierā nepilngadīgi jaunieši noslepkavojuši savu vienaudzi, ko pēc tam iemetuši Gaujā. Noslepkavotā jaunieša mirstīgās atliekas vēl joprojām nav izdevies atrast.

Valmieras rajona un pilsētas policijas pārvaldes priekšnieks Juris Andersons aģentūrai LETA sacīja, ka par notikušo ierosināta krimināllieta par slepkavību. Aizdomās par nozieguma izdarīšanu aizturētas vairākas nepilngadīgas personas. Plašāku informāciju par notikušo Andersons šodien nevēlējās sniegt, solot to darīt pirmdien.

Glābšanas dienestā aģentūrai LETA pastāstīja, ka glābēji apsekojuši teritoriju pie Gaujas, kur atraduši arī alkoholisko dzērienu pudeles, paņemti asins paraugi. Svētdien no policijas rīkojums par kādas personas mirstīgo atlieku meklēšanu neesot saņemts. VUGD Valmieras nodaļā norādīja, ka patlaban šis notikums «ir lielā miglā tīts», tādēļ nekāda plašāka informācija netiek sniegta.

Glābēji norāda, ka šādos laika apstākļos, kad Gaujā ir ļoti biezs ledus, ir praktiski neiespējami uzsākt meklēšanas darbus.