Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Kas traucē strādāt?

Visefektīvākie menedžeri strādā telekomunikāciju kompānijās. Šāds secinājums atrodams jaunajā «Proudfoot Consulting» pētījumā, kas veikts sešās pasaules valstīs (Austrijā, Francijā, DĀR, Spānijā, Lielbritānijā un ASV), analizējot 14 nozaru 1440 kompāniju darbiniekus — ziņo interneta izdevums «Cnews.ru».

Saskaņā ar pētījumu telekomunikāciju sektora darbinieki 72% sava darba laika pavada tā, lai tas dotu darba augļus. Viņiem seko automobiļu ražošanas un transporta speciālisti. Savukārt vismazāk jēgas ir no pārtikas produktu ražošanā nodarbinātajiem cilvēkiem. Vidējais personāla efektivitātes rādītājs bija 61%.

Kādi ir laika patēriņa iemesli?

Izrādījās, ka visbiežāk tā ir kompānijas neefektīvā plānošana un kontrole. Ar to saistīti 67% darba laika zuduma. Vēl viens iemesls, kāpēc darbinieki nestrādā par 100%, ir ne pārāk labā darbinieku attieksme pret darbu. Šādi gadījumi rada 11% zaudējumu. Tad seko personāla nepietiekamā kvalifikācija (9%), problēmas, kas saistītas ar IT (7%), un neefektīva saprašanās (6%).