Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

1500 km apkārt Latvijai

Piedzīvojumu portāla «VX» ikgadējais konkurss «Labākais piedzīvojumu stāsts» noslēdzies. Stāsts «1500 km apkārt Latvijai» ieguva I vietu.

PROLOGS
Vajadzētu jau nelielu apcerējumu par to, kādēļ braucu. Ir tā, ka, ja cilvēks ir laimīgs, viņš sēž mājās un audzē kāpostus. Laikam man šī laimes izjūta ir pārāk savdabīga. Kaut kā ir sanācis, ka dzīvi vislabāk izjūtu tad, kad esmu ceļā. Tādēļ tu sēdies uz velosipēda un brauc laimei pretī. Tas, ka tu to neatradīsi, tāpat ir skaidrs, bet kaut kas tomēr velk. Tā laikam ir pirmatnība, kas tevī pamostas un cenšas meklēt pirmatnību sev apkārt. Tā tu savāc visu nepieciešamo un neviena nepamanīts dodies ceļā.

Kāpēc apkārt Latvijai? Tāpēc, ka skaisti, un tādēļ, ka bija palicis daudz vietu (sevišķi pierobežā), kuras nebiju apmeklējis. Vēlme redzēt kaut ko jaunu nebija primārais, gribējās vienkārši būt. Bez tam, tikko biju atgriezies no Ārzemēm.
Kāpēc ar velo?  Tāpēc, ka tas nekaitē pirmatnībai un nenomāc apziņu.
Kāpēc vienatnē? Tāpēc, ka gribējās būt tet-a-tet ar pirmatnību.

FAKTI

Budžets — 35 Ls (ja neskaita, ka pazaudēju (ceturtais pēc kārtas) Šveices armijas nazi).
Distance — 1500 km.
Laiks — 19 dienas (21. jūlijs — 8. augusts).
Ekscesi — laimīgā kārtā neviena, bija tikai grūtības.

[s:6083]