Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Ko džeki domā savās galviņās

Labdien, Inga! Rakstu tev pirmo reizi, bet nekad nebiju domājusi, ka to darīšu. Man likās tik dīvaini, ka visi šie cilvēciņi stāsta problēmas svešam cilvēkam, taču arī es esmu nonākusi tik tālu, un re — te esmu!

Hmm… no kurienes lai sāk… (..) Vasarā iepatikos vienam puisim, taču no sākuma viņu ignorēju, bet laiks gāja — un viņš pievērsa man uzmanību. Ok, lai jau viņam tiek — paspēlēšos ar viņu. Tā arī viss aizgāja. (..) Mēs mācāmies vienā skolā, viņš ir gadu vecāks. Pāris reižu esam bijuši kaut kur divatā. Taču mani tracina tas, ka skolā viņš mani bezmaz vai ignorē, pasaka čau — un viss. Par to esmu viņam prasījusi, bet viņš atbildēja, ka nav jau par ko runāt. (..) Reiz viņam teicu, ja negrib, tad lai pasaka man to. Vismaz man nebūs  jāmokās, bet viņš teica, ka nē, ka gribot. Nu, tad esmu nolēmusi, ka pakaļ jau viņam neskriešu. Tev es vaicāju, kāpēc viņš tā dara, ko džeki domā savās galviņās, kāpēc viņi ir tik nesaprotami?

Bet ar to vēl nekas nebeidzas. Par spīti tam, ka man ir (it kā) puisis, man patīk kāds sabiedrībā zināms puisis. Es jūtu, ka tā nav aizraušanās un favorīts jau nu noteikti ne. (..) Manā galviņā ir galīga putra. Tik daudz raidījumu ar viņu, un vienā momentā knix –man viņš patīk. Patīk kā džeks, nevis kā dziedātājs. Viņš nav tuvu manam ideālam (ārēji), taču gandrīz vai no pirmā acu skata kaut kas viņā pievelk. Un tas ir tik stulbi, tik stulbi. Es pat ar viņu nevaru iepazīties, jo viņš ir tik neaizsniedzams… (..) Tikai nesaki man, lai meklēju viņa tipu kādā, kurš ir aizsniedzams.

Ak, jel… nu tu esi uzklausīji vēl vienu no daudzajām vēstulēm, un es ceru, ka tu man palīdzēsi… paldies!

Atbild Inga:

Lai sniegtu tev pilnīgāku atbildi attiecībā uz tavu tagadējo draugu, aprunājos ar pāris puišiem. Viņi saka, ka tiešām tā arī var būt: nav par ko runāt — un viss. Tas neesot jāuztver personiski. Un, tā kā nav ko īsti runāt, viņš skolā nemeklē tikšanos ar tevi, lai nebūtu jāiekuļas mulsuma pilnos mirkļos. Ja man nebūtu pārliecības, vai vēlos turpināt šīs attiecības, es rīkotos kā tu — atstātu visu, kā ir, un neuzplītos ar saviem uzmanības apliecinājumiem. Turpretī, ja man rūpētu šo attiecību nākotne, es censtos saorganizēt tādas lietas, kas mūs vieno un par kurām pēc tam var runāties. Tas var būt gan kino vakars tavā mājā, gan brauciens kopā ar draugiem, piemēram, uz Pokaiņu mežu pārbaudīt, vai patiešām tur ir jūtama mistikas klātbūtne.

Nē, es tev nelikšu meklēt līdzīgu tipāžu, kāds ir šis slavenība, apkārtējos puišos, jo tu jau pati saki, ka šādi tipāži tev nekad nav patikuši — šis ir īpašais gadījums. Iespējams, tās būs velti ieviestas cerības tevī, bet, tā kā es nojaušu, kas ir šis puisis (viņa vārdu nepublicējam), iesaku tomēr meklēt tikšanos ar viņu. Viņš taču ir gandrīz tavs vienaudzis! Turklāt, tāpat kā tu, dzīvo Rīgā. Varbūt ir vērts caur PUFF konkursu pieteikties viņu intervēt (sīkāka info 20. lpp.)? Kas zina, šajā tikšanās reizē varbūt izrādīsies, ka viņš patiešām nav tavs tips, bet tikai ilūzija.