Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Esmu iemīlējusies brālēnā

Sveiks, PUFF! Gribēju tev uzticēt savu problēmu, ja to tā var nosaukt. Esmu nokļuvusi visnotaļ dīvainā situācijā, jo es esmu iemīlējusies. Varētu domāt, nu gan problēma! Jā, taču ir! Esmu iemīlējusies… savā brālēnā. Absurds, jūs teiksiet? Taču tiesa.
Mans piecpadsmitgadīgais brālēns ir gadu jaunāks par mani. Mums ir ārkārtīgi labas attiecības jau kopš agras bērnības. Kopā celtas būdiņas mežā, kopīgi mēģināts pārpeldēt Daugavu, kopīgi indiāņu cienīgi noslēpumi… (..)


Tad gadu man viņu nesanāca redzēt, jo brālēns kopā ar ģimeni bija pārcēlies uz ASV. Kad viņš atgriezās un es viņu ieraudzīju, es, maigi sakot, biju, atvainojiet, uz pakaļas. Es viņu ieraudzīju ar pavisam citām acīm. Manā priekšā stāvēja puisis, par kādu vienmēr biju sapņojusi. Viņam bija gari, tumši brūni, cirtaini mati un tumšas, dziļas acis. Šķiet, ka tikai tagad pamanīju, cik viņam ir skaista seja. (..) ASV viņš stulbās datorspēlītes bija nomainījis pret skeitu un ģitārspēli.

Viņš esot dzīvojis rajonā, kur nemācēt skeitot esot kauns. Nu viņš nepārprotami ir stilīgs — staigā apkārt plēstās kļošenēs un kedās, ar skeitu zem kājām un giču padusē. Salīdzinot ar pārējiem, viņš saviem 15 ar pusi šķiet pat pārāk pieaudzis un džentlmenisks. Es varu teikt WOW, tas taču ir mans džeka ideāls. Jā, tikai viņš ir mans brālēns — tikpat pieejams, cik nepieejams.


Kopš pēdējām brīvdienām, kad apciemoju savus radus, esmu burtiski ieķērusies viņā līdz ausīm. (..) Vakarā mēs skatījāmies filmu. Es sēdēju viņam klēpī, un viņš, mani mīļi apķerot, nosauca mani par savu mazo, balto trusīti. Es, tiesa gan, īsti nesapratu, kā tas bija domāts, taču tas bija viens no jaukākajiem brīžiem manā dzīvē. Ak dievs, kā man viņu toreiz gribējās vienkārši noskūpstīt, taču labi, ka man ieslēdzās veselais saprāts un es noturējos, to neizdarīdama, lai gan daudz netrūka. Kad jautāju, kāpēc tik superīgam puisim vēl nav draudzenes, viņš vienmēr atbild, kam gan viņam vajadzīga draudzene, ja ir tik superīga māsīca. (..)

 Vai tiešam viņš nevarēja būt kāds cits, jebkurš, tikai ne mans brālēns? Es pasakaini labi zinu, ka es nedrīkstu ļaut nekam tādam notikt, ka tāda veida attiecības starp brālēnu un māsīcu jau skaitītos amorāli. (..) Bet kā lai neceļu klausuli, kad katru vakaru viņš man zvana, lai painteresēto, kā man šodien gājis, lai novēlētu ar labu nakti? Man gribas kliegt BĀĀĀĀĀĀC, nu kā???????
Thanx, ka izlasījās manu garo vēstuli, jo nevienam citam jau nevaru neko stāstīt. Varbūt jūs man varat ko teikt?
Estere

Atbild Marka:
Domāju, ka tev savas jūtas nevajadzēt atklāt viņa priekšā, jo tas tikai situāciju sarežģītu un tiktu iesaistīta vēl viena cilvēka apziņa par to, kā ir un kā nevar būt. Jo vairāk tu sevi pieradini pie domas būt kopā ar viņu, jo grūtāk tev būs turpmāk attiekties pret viņu kā pret brālēnu. Zini, dzīvē nekas nemēdz būt ideāls (attiecības, mīlestība, izskats utt.). Visur tev nāksies cerēt, piedzīvot, izzināt — gan pozitīvus, gan arī negatīvus mirkļus. Ja nepiedzīvotu skumjas, nekad tā arī nespētu saprast, kas ir īsta laime. Iesaku tev doties tālāk…