Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Babris precas trešoreiz

Trešajā laulības ostā iepeldējis televīzijas režisors un producents Arvīds Babris (45). Viņa izredzētā ir Latvijas Universitātes Sociālo zinātņu fakultātes studente Kristīne Stonere.

Laulības notikušas 19. martā visai steidzīgi un slepeni, jo jaunā sieva jau gaidot mazuli — «Vakara Ziņām» vēstīja informēta persona. Pats Babris «Vakara Ziņām» nevēlējās komentēt šo savas privātās dzīves faktu.

Bijusī sieva: «Lai viņam veicas!»

«Man prieks par viņu! Lai viņam šoreiz veicas! Lai viņš nodzīvo skaistu, garu mūžu ar šo meiteni un kopā sagaida jaukas vecumdienas! Lai viņš beidzot ir laimīgs!» bijušajam vīram laba vēlējumus izteica viņa otrā sieva, kādreizējā Latvijas «Eirovīzijas» krustmāte, tagad divu firmu personāldaļas direktore Dita Torstere, piebilzdama: «Jā, tā ir taisnība.» Viņas un Babra kopīgais dēls astoņgadīgais Rūdolfs par šo tēva dzīvē nozīmīgo notikumu nebija informēts.

«Kā cilvēks viņš ir interesants, kā kolēģis arī. Kā jebkurš mākslinieks — ģimenes dzīvei ne pārāk piemērots,» atklāj Torstere, kas kopā ar Babri nodzīvojusi desmit gadus. Pats Babris 1994. gada 17. oktobrī intervijā «Rīgas Balsij» bija ļāvies atklātībai. Uz jautājumu: «Kāds esi mājās, ģimenē?» viņš godīgi atbildējis: «Tas jāprasa Ditai. Pats domāju, ka tiešām neciešams.»

«Kāpēc? Rīko skandālus, plēs traukus?» — «Domāju, ka varētu darīt visu.» — «Varētu, bet vai dari?» — «Gan jau ir bijis, ka esmu «maucis» kaut ko pa gaisu… Bet vispār es cenšos savaldīties, kā man būtu jāsaka, es vienmēr savaldos, ko jūs… ko jūs!»

«Nu, ko viņš tev sarunāja. Droši vien tikai labo, bet tā jau viņš ir mierīgs un labs, arī mājās. Ļoti mīl kārtību, bet nav pedants. Viņš ir tāds cilvēks, kas darba dēļ izdarīs visu, sev neko,» toreiz piebildusi intervijas beigās istabā ienākusī Torstere.

Tēva mīlestība izpaužas, bērniem augot

Viņu abu kopdzīve izjuka pirms četriem gadiem, tajā pašā laikā Torsteri atstādināja no «Eirovīzijas» projekta vadīšanas, viņas vietā stājās bijušais vīrs, bet Ditai ar dēliņu Rūdolfu bija jāmeklē jauns dzīvoklis. Tomēr uz Babri ļaunu prātu viņa netur. «Es nevaru teikt, ka viņš būtu slikts tēvs saviem bērniem. Arvīds tiekas ar viņiem, rūpējas,» atklāj Torstere. Tomēr Babris lielāku tēva mīlestību bērniem sācis izrādīt, kad viņi jau bija vismaz trīs gadus veci un sāk veidoties viņu personības.

Babrim vēl ir divi bērni no pirmās laulības — Reinis (15) un Agate (14). Viņa pirmā sieva Iveta Babre, ar kuru laulība šķirta 1993. gadā, tagad dzīvo kopā ar operdziedātāju Aivaru Krancmani. Arī Krancmanim tā nav pirmā kopdzīve — viņa šķirtā sieva ir aktrise Lelde Vikmane.

Ne tikai Babris un Torstere saistīti ar «Eirovīziju». Viņa jaunā sieva Kristīne pēdējā «Eirovīzijas» nacionālajā konkursā, būdama tehniskā darbiniece, naski iznēsāja balsošanas rezultātu protokolus.