Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

«Saules akmeni» apmeklējuši jau vairāk nekā pieci tūkstoši ekskursantu

Hansabankas centrālā ēka kopš tās atklāšanas pagājušā gada 17. novembrī jau uzņēmusi vairāk nekā piecus tūkstošus interesentu, kas apmeklējuši Hansabankas organizētās ekskursijas pa ēku, portālu «Apollo» informēja Artūrs Eglītis, AS «Hansabanka» sabiedrisko attiecību vadītājs.

Ekskursijas Hansabankas centrālajā ēkā notiek katru darbdienu.

Apzinoties iedzīvotāju interesi par pirmo neatkarīgās Latvijas augstceltni — Hansabankas centrālo ēku — jau kopš tās atklāšanas pagājušā gada novembrī, visi interesenti tika aicināti uz ekskursijām pa bankas telpām. Iedzīvotāju atsaucība bijusi ārkārtīgi liela, un piecu mēnešu laikā to apmeklējuši vairāk nekā pieci tūkstoši ekskursantu.

Ekskursijas apmeklē gan skolu un augstskolu audzēkņi, gan uzņēmumu kolektīvi un individuālas grupas. Skolu pārstāvji ierodas no visas Latvijas — Hansbankas centrālajā ēkā pabijuši apmeklētāji no Limbažiem, Valmieras, Madonas, Tukuma, Aglonas, Gulbenes un citām Latvijas pilsētām.

Ekskursijas gaitā var aplūkot Hansabankas centrālās ēkas konferenču telpas un mācību centra stāvu, nokļūt pašā augstākajā — 25. — stāvā, uzzināt ēkas vēsturi, interesantus faktus par tās būvniecību, arhitektūru un interjeru, par lielā biroja ikdienas darbību, kā arī aplūkot daļu no ēkā izvietotās Hansabankas mūsdienu latviešu mākslas kolekcijas. Ekskursijas vada paši Hansabankas darbinieki, kuri labāk kā neviens cits pazīst ēku un tās dzīvi no iekšpuses.

Hansabankas centrālajā ēkā iespējams arī izīrēt telpas konferencēm — gan lielo zāli, kurā var rīkot pasākumu vairāk nekā 100 cilvēkiem, gan mazo zāli, kas paredzēta 50 cilvēkiem. Konferenču zāles nodrošinātas ar modernu tehnisko aprīkojumu, savukārt konferenču dalībniekiem kā papildu pakalpojums tiek piedāvāta arī ekskursija.

«Hansabankas centrālā ēka darbojas jau gandrīz pusgadu, un mūsu darbinieki un klienti ir ļoti apmierināti ar jaunajām telpām. Taču šī ēka nekad nav bijusi tikai bankas birojs. Tā ir atvērta mūsu klientiem, viesiem un visiem interesentiem. Tāpēc mēs esam patiesi priecīgi par lielo interesi par ekskursijām un konferenču rīkošanas iespējām mūsu mājā. Ar prieku gaidīsim apmeklētājus arī turpmāk,» teica AS «Hansabanka» Klientu apkalpošanas daļas vadītājs.