Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Iļja Lagutenko cietis ugunsgrēkā

Maskavas centrā noticis ugunsgrēks, kurā stipri cietusi trīsstāvu ēka. Nama otrajā stāvā atrodas grupas «Mumij troļ» līdera Iļjas Lagutenko dzīvoklis.

Ugunsgrēkā pilnībā izdeguši ēkas bēniņi un trešais stāvs. Līdz otrā stāva dzīvoklim, kas pieder Lagutenko, liesmas netika, taču ugunsdzēsēji ar ūdeni dāsni laistīja degošos koka pārsegumus. Un rezultātā cieta arī mūziķa īpašums.

Pats Iļja ugunsgrēka laikā atradās vieskoncertos un neredzēja, kā tiek bojāts viņa īpašums. Atgriežoties Maskavā, Iļjam pavērās ne pārāk priecīga aina.

Mūziķis stāsta: «Mans dzīvoklis ir kapitāli saliets. No sienām nolobījušās tapetes, dzīvoklis ir mitrs, nedarbojas tehnika, piemēram, pie sienas piekarinātais plakanais televizors, sabojātas mēbeles, durvis starp istabām ir piebriedušas un neveras ciet.«

Tagad Lagutenko vajadzēs veikt kapitālo remontu. Māksliniekam gan ir viens mierinājums — dzīvoklis bija apdrošināts, un Iļjam ir visas izredzes no apdrošināšanas kompānijas saņemt naudu.