Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Avrila bārā iekausta meiteni

Šķiet, ka Avrilai Lavinjai miesassargi nav vajadzīgi, jo viņa par sevi itin labi prot pastāvēt pati. Nesen dziedātāja iekaustījusi kādu meiteni, kas uzdrošinājusies kritizēt Lavinjas mūziku.

Blondo dziedātāju saniknojis meitenes sacītais, ka Avrila esot padarījusi par izsmieklu pankroku, un Lavinja metusies pretuzbrukumā, iesperot kritizētājai ar kāju pa vietu, kuru šeit neminēsim.

«Kādā bārā pirms dažiem mēnešiem pie manis pienāca viena čiksa un sacīja, ka tas, ko es spēlēju, neesot pankroks. Tad nu es iespēru viņai un sadevu pa mizu,» lielās Avrila. Nu vēl meitenei atliek vien piekaut pārējo puspasauli, kas apgalvo, ka dziedātāja esot pankroka kauna traips.

Avrila arī atklājusi, ka parasti nemēdz staigāt apkārt ar veselu svītu pavadītāju. Hita «Complicated» autore stāsta: «Man nav vajadzības, lai man pakaļ staigātu vesela kompānija. Es esmu ļoti neatkarīga un varu parūpēties par sevi pati. Man nepatīk, ka cilvēki aiztiek manus matus, krāso mani vai stāsta, ko man vilkt mugurā. Jo mazāk cilvēku man ir apkārt, jo labāk.»