Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Babris apgalvo, ka nav precējies

Lai arī «Vakara Ziņu» informācijas avoti Latvijas Televīzijā joprojām apstiprina, ka 45 gadus vecais TV režisors un producents Arvīds Babris šogad iepeldēja trešajā laulības ostā, pats Babris apgalvo, ka viņš nav precējies.

24. martā «Vakara Ziņas» publicēja informāciju, ko laikrakstam sniedza kāds augsti stāvošs Latvijas TV darbinieks, kurš lūdza nepublicēt savu vārdu. Šis avots vēstīja, ka 19. martā Arvīds Babris atkal apprecējies — šoreiz ar jauno draudzeni Kristīni. Materiāla autores kļūdas dēļ publikācijā nepareizi minēts Kristīnes uzvārds — Stonere, lai gan patiesībā 22 gadus vecās Latvijas Universitātes Sociālo zinātņu fakultātes studentes uzvārds ir Somere. «Vakara Ziņas» atvainojas Kristīnei par nepareizi publicēto uzvārdu.

Atkārtoti sazinoties ar informācijas sniedzēju, viņš joprojām apgalvoja, ka Arvīds un Kristīne svinējuši kāzas, piebilstot, ka, iespējams, šis ir viens no tiem gadījumiem, kad sabiedrībā populāri cilvēki izvēlas dzīvot civillaulībā, nereģistrējot savas attiecības likumā paredzētajā kārtībā — dzimtsarakstu nodaļā vai baznīcā. «Arvīds un Kristīne dzīvo kopā jau vairākus gadus, tāpēc viņu faktiskā kopdzīve ir uzskatāma par civillaulību, lai arī ko viņi apgalvotu,» sacīja viņš. Jāpiebilst, ka materiāla tapšanas laikā «Vakara Ziņas» sazinājās ar Babri un vaicāja, vai kāzu fakts atbilst patiesībai. Telefonsarunā viņš nenoliedza šo faktu, vien nosakot: «Šajā jautājumā komentāru nebūs, jo nevēlos nekādu publicitāti.»

Pēc laikraksta iznākšanas Babris un Somere uzskatīja, ka šī publikācija un tai sekojošais ziņas izvilkums laikraksta sestdienas numura rubrikā «Top 5» ir būtiski aizskāris abu cieņu un godu, tāpēc, pildot Civillikuma un likuma «Par presi un citiem masu informācijas līdzekļiem» prasības, «Vakara Ziņas» atsauc publicēto informāciju un atvainojas Arvīdam Babrim un Kristīnei Somerei par radītajām neērtībām.

Tajā pašā laikā «Vakara Ziņas» vērš uzmanību uz to, ka redakcijai atsūtītajā vēstulē Babris un Somere kategoriski noliedz ne tikai laulībā stāšanās faktu, bet arī apgalvojumu, ka pirms četriem gadiem izjuka Arvīda Babra un viņa iepriekšējās sievas Ditas Torsteres laulība, kas ir oficiāli šķirta 2001. gada novembrī.

Atvainojamies Babrim par neprecīzi norādīto laulības izjukšanas laiku — tā juridiski tika šķirta pirms trīsarpus, nevis četriem gadiem.

Par pārējiem publikācijā minētajiem faktiem (piemēram, Kristīnes grūtniecību u. c.) Babris un Somere vēstulē norāda, ka tos «nekomentēs», tāpēc gadījumā, ja šoreiz taisnība izrādīsies «Vakara Ziņu» informatoram, mēs novēlam Kristīnei un Arvīdam laimīgu kopdzīvi un patīkamu mazuļa gaidīšanas laiku!

***

Frāzes un fakti, kurus saskaņā ar Arvīda Babra un Kristīnes Someres prasību «Vakara Ziņas» atsauc:

2005. gada 24. martā 1. un 3. lappusē publicēto:

«Babris precas trešo reizi.«

«Jaunā sieva studente Kristīne Stonere jau esot mātes cerībās.«

«Trešajā laulības ostā iepeldējis televīzijas režisors un producents Arvīds Babris (45). Viņa izredzētā ir Latvijas Universitātes Sociālo zinātņu fakultātes studente Kristīne Stonere. Laulības notikušas 19. martā visai steidzīgi un slepeni, jo jaunā sieva jau gaidot mazuli — «Vakara Ziņām» vēstīja informēta persona (..)"

«Viņu abu kopdzīve izjuka pirms četriem gadiem, tajā pašā laikā Torsteri atstādināja no «Eirovīzijas» projekta vadīšanas, viņas vietā stājās bijušais vīrs, bet Ditai ar dēliņu Rūdolfu bija jāmeklē jauns dzīvoklis.«

«Viņa jaunā sieva Kristīne pēdējā «Eirovīzijas» nacionālajā konkursā, būdama tehniskā darbiniece, naski iznēsāja balsošanas rezultātu protokolus.«

2005. gada 26. martā 3. lappusē publicēto:

«Trešajā laulības ostā iepeldējis televīzijas režisors un producents Arvīds Babris (45). Viņa izredzētā ir Latvijas Universitātes Sociālo zinātņu fakultātes studente Kristīne Stonere. Laulības notikušas pirms nedēļas visai steidzīgi un slepeni, jo jaunā sieva jau gaidot mazuli (..)»