Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Gaisa kvalitāte Rīgas centrā pagājušajā nedēļā bijusi laba

Gaisa kvalitāte Rīgas centrā pagājušajā nedēļā kopumā ir bijusi laba, aģentūru LETA informēja Rīgas domes Vides departamenta Gaisa aizsardzības nodaļas pārstāve Evita Vītola.

Gaisa kvalitātes indekss Krišjāņa Valdemāra ielā pagājušajā nedēļā bija 98, kas atbilst labai gaisa kvalitātei, un ir izteikti labāks nekā iepriekšējā nedēļā, kad šīs rādītājs bija 154.

Vītola informēja, ka lielāks gaisa piesārņojums Krišjāņa Valdemāra ielā tika reģistrēts pirmdien, otrdien un trešdien, kad intensīvas autosatiksmes dēļ gaisā nedaudz palielinājās cieto daļiņu koncentrācija.

Brīvības ielā gaisa kvalitāte pagājušajā nedēļā bijusi laba — gaisa kvalitātes indekss bijis 92, kas atbilst labai gaisa kvalitātei, bet ir nedaudz sliktāks nekā iepriekšējā nedēļā, kad tas bija 84.

Lielāks gaisa piesārņojums Brīvības ielā tika novērots pagājušās nedēļas pirmdienā, otrdienā un ceturtdienā, to noteica paaugstinātā ozona koncentrācija.

Vides departamenta speciāliste informēja, ka pagājušajā nedēļā cieto daļiņu koncentrācija gaisā Rīgas centrā samazinājās, jo vējš un nokrišņi nedēļas sākumā veicināja piesārņojuma izkliedi.