Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Sievieti no Latvijas Vācijā notiesā par cilvēku tirdzniecību

Frankfurtes pie Oderas apgabaltiesa trim par cilvēktirdzniecību apsūdzētajiem piespriedusi cietumsodu no pusotra līdz pieciem gadiem. Par vainīgiem atzīto vidū ir arī kāda 35 gadus veca latviete, ziņo laikraksts «Diena».

Prokuratūra viņai, tāpat kā 38 gadus vecam Ukrainas pilsonim un 33 gadus vecam vācietim, bija pārmetusi prostitūtu ekspluatēšanu un dokumentu viltošanu.

Izmeklētāju uzskatos trijotne laika posmā no 1999. gada līdz pērnā gada februārim Ukrainā un Latvijā savervējusi vismaz 100 sieviešu, nogādājusi viņas Vācijā un likusi viņām sniegt seksuālus pakalpojumus par samaksu. Tiesa savā spriedumā par pierādītiem atzinusi vismaz 25 šādus gadījumus, vēstot ziņu aģentūra DPA.

No Berlīnes bandas locekļi esot organizējuši savu upuru ieceļošanu Vācijā, kur bordeļos vajadzējis atpelnīt ceļojuma izdevumus. Dodoties uz Vāciju, daudzas sievietes esot maldinātas par to, kāds darbs viņas patiesībā sagaida. Citas esot brīvprātīgi nodevušās prostitūcijai.