Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

«Nokia N70» - ieskats

«Nokia» šonedēļ iepazīstināja ar multivides ierīci «Nokia N70» — kompaktu un vienkārši lietojamu 3G viedtālruni ar skaistu dizainu un bagātīgu mobilās fotografēšanas, personisko darba produktivitātes uzlabošanas un izklaides līdzekļu klāstu.

«Nokia N70» piedāvā ne tikai pilnu viedtālruņa funkciju komplektu, 2 megapikseļu kameru, zibspuldzi un priekšējo kameru videozvaniem, bet ir aprīkota arī ar stereo FM radio, digitālo mūzikas atskaņotāju un jaunām 3D spēlēm.

««Nokia N70» lieliski ilustrē mūsu apņemšanos veidot jaudīgus, visu iespējamo funkcionalitāti ietverošus tālruņus, kas atvieglotu cilvēku ikdienas dzīvi. Papildus mūsdienīgajiem viedtālruņu un izklaides līdzekļiem elegantā «Nokia N70» padara pavisam vienkāršu un patīkamu arī mobilo fotografēšanu,» saka Džo Kouls (Joe Coles), «Nokia» attēlveidošanas izstrādājumu mārketinga direktors. «Galvenais iemesls, kāpēc cilvēki mūsdienās iegādājas jaunus mobilos tālruņus, ir digitālā kamera. Mēs prognozējam, ka līdz 2005. gada beigām tālrunis ar kameru būs vairāk nekā pusmiljardam cilvēku.»

Vienkārša mobilā fotografēšana

Tālruņa dizains, kas ļauj atbīdīt pārsegu un uzreiz fotografēt, padara fotografēšanu ātru un vienkāršu. Aizmugures pārsegs atklāj un automātiski aktivizē 2 megapikseļu kameru, kas ir momentā gatava uzņemt fotoattēlus vai videoklipus. Intuitīvo pārsegu papildina iebūvēta zibspuldze, 20x tuvinājuma iespēja un dažādi fotografēšanas uzstādījumi attēlu kvalitātes optimizēšanai dažādās vidēs, ieskaitot ainavas, portreta, nakts un sporta režīmu. Turklāt īpašs tālruņa sānos novietots aizslēga taustiņš ļauj fotografēt tieši tāpat, kā to darāt ar parastu fotokameru, nodrošināt lielāku stabilitāti un lietošanas vienkāršību.

Attēlu un videoklipu saglabāšana, pārvaldība un kārtošana ar «Nokia N70» ir ērta un efektīva. Izmantojot saglabāšanas funkciju «Nokia XpressTransfer», visus jaunos fotoattēlus un videoklipus var automātiski pārkopēt uz datoru. Tālrunī izveidotie fotoalbumi arī tiek automātiski saglabāti tādos pašos albumos datorā. Turklāt programmatūra «Adobe Photoshop Album Starter Edition» piedāvā praktisku veidu fotoattēlu un videoklipu sakārtošanai un rediģēšanai datorā.

Jaunā uzlabotā rotējošā galerija nodrošina ērtāku attēlu un videoklipu pārlūkošanu. Attēlus var, piemēram, sakārtot slaidrādēs un vēl lielākam apskates baudījumam pievienot tām fona mūziku. Attēlus un videoklipus var arī tūlīt pat izdrukāt no galerijas, izmantojot drukas risinājumu «Nokia XpressPrint» un USB kabeli, kā arī bezvadu režīmā, izmantojot «Bluetooth» savienojumu, vai no mazizmēra divu spriegumu multivides kartes «MultiMediaCard »(RS-MMC).

Viedā produktivitāte

«Nokia N70» ir lielisks un pārliecinošs rīks personiskās un profesionālās informācijas pārvaldībai, piedāvājot pilnu viedtālruņa funkciju komplektu, kas ietver ļoti vienkārši uzstādāmu e-pasta funkcionalitāti ar dažādu pielikumu atbalstu, interneta pārlūku, video straumēšanu un 3G līdzekļus, piemēram, divvirzienu videozvanus un video tiešo sūtīšanu. Varat arī no dažādiem avotiem instalēt papildu programmas, kā arī ērti sinhronizēt plānotāja informāciju ar saderīgiem datoriem.

Izklaide ceļā

Ar digitālo stereoskaņas mūzikas atskaņotāju, FM radio un «Visual Radio» funkcionalitāti aprīkotā kompaktā, 126 gramus smagā «Nokia N70» ir arī lieliska kabatas formāta mūzikas ierīce. Vēl rotaļīgākai multivides izklaidei «Nokia N70» piedāvā S60, kā arī «Java» 2D un 3D spēles — dažas no tām ir sākotnēji instalētas tālrunī vai standarta komplektācijā ietilpstošajā RS-MMC kartē.

«Nokia N70», kuras izmēri ir tikai 108,8x53x17,5 mm, ir līdz šim mazākais 2 megapikseļu 3G viedtālrunis, kurā izmantota vadošā «Series 60» platforma. «Nokia N70» ir paredzēts laist apgrozībā 2005. gada trešajā ceturksnī. Bet vēlāk kļūs pieejams arī «Nokia N70» variants, kas paredzēts EDGE (Enhanced Data Rate for GSM Evolution).