Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Džeksona bijusī sieva viņu aizstāvusi brīvprātīgi

Maikla Džeksona bijusī sieva Debija Rova trešdien emocionāli stāstīja, ka popzvaigzne pēc nomelnojošās britu dokumentālās filmas demonstrēšanas aicinājis viņu palīgā un viņa piekritusi — cerībā, ka ģimene atkal būs kopā.

Prokuratūra pirms Rovas liecības paziņoja, ka viņa tikusi piespiesta lasīt Džeksona komandas sagatavotu tekstu, lai aizstāvētu Džeksonu, tomēr viņa pati tiesā stāstīja, ka neesot tikusi iebiedēta, lai sniegtu interviju par savu slaveno bijušo vīru, turklāt viņa atteikusies sekot scenārijam.

Rova, ieņemot liecinieku vietu, uzsmaidīja dziedātājam un nosauca savu vārdu: «Debora Rova-Džeksone».

Apsūdzētāji aicināja Rovu liecināt, lai pierādītu, ka Džeksons un viņa palīgi krituši panikā pēc pretrunīgās 2003. gada februārī uzņemtās dokumentālās filmas demonstrēšanas, jo tajā dziedātājs un zēns — viņa pašreizējais apsūdzētājs par seksuālu izmantošanu — bija redzami sadevušies rokās un Džeksons aizstāvēja savu ieradumu gulēt vienā gultā ar zēniem. Pēc tam Džeksons uzsācis despotisku kampaņu savas labās slavas atgūšanai, uzņemot tā saukto atspēkojuma videofilmu.

Pēc apsūdzētāju apgalvojumiem, tieši šajā laikā zēna ģimene esot turēta nebrīvē mūziķa rančo «Neverland» un bijusi spiesta piedalīties slavinošā videoieraksta uzņemšanā.

Apsūdzētāji apgalvo, ka arī Rova, kura bija precējusies ar Džeksonu laikā no 1997. līdz 1999. gadam, tikusi piespiesta aizstāvēt Džeksonu.

Rova ir bijusī Džeksona dermatologa medmāsa, kura mūziķim dzemdēja divus bērnus — dēlu Prinsu Maiklu un meitu Perisu. 2001. gadā viņa atļāva Džeksonam pārņemt aizbildniecības tiesības pār bērniem, taču, pēc apsūdzētāju teiktā, viņa iesniegusi prasību un pagājušajā gadā tiesības atguvusi.

Džeksonam ir arī trešais bērns — Prinss Maikls II.

Rova pavēstīja, ka pirms dokumentālās filmas «Living with Michael Jackson» demonstrēšanas televīzijā 2003. gada februārī viņa nebija ar dziedātāju tikusies četrus gadus — kopš laulības šķiršanas.

"[Džeksons] teica, ka iznākšot videofilma un tā esot pilna ar meliem, un aicināja mani palīdzēt. Un es kā vienmēr teicu jā,» emocionāli stāstīja Rova.

Viņa savukārt lūgusi iespēju apciemot savus bērnus, kurus nebija redzējusi apmēram divus gadus, un Džeksons piekritis.

Apsūdzētāji norāda, ka Rovai tika apsolītas tiesības apciemot savus bērnus apmaiņā pret Džeksona aizstāvēšanu, taču pati sieviete tā neteica. Viņa sacīja: kad Džeksons piezvanīja, viņa cerējusi no jauna būt kopā ar bērniem un atkal satuvināties ar viņu tēvu.

Atbildot uz nopratinātāja jautājumu, kāpēc viņa tā darījusi, Rova asarām acīs atbildēja: «Viņš ir mans draugs.»

Rova sacīja, ka viņai neesot maksāts par deviņas stundas ilgo interviju, pirms kuras pāra šķiršanās advokāts noslēdza viņas un Džeksona vienošanos par konfidencialitāti.

Lai gan apsūdzētāji uzsver, ka intervijas ar Rovu un zēna ģimeni bijušas sīki aprakstītas scenārijā, Rova noliedza, ka viņai būtu dotas instrukcijas par sakāmo, — viņa negribējusi vēlāk tikt vainota par iestudētu atbilžu sniegšanu.

«Kā Džeksona kungs zina, neviens man nevar pavēlēt, ko teikt,» uzsvēra Rova. «Man ir raksturīgi teikt pašai savas domas.»

Rova turpinās sniegt liecību arī ceturtdien un ir viena no pārliecinošākajām lieciniecēm Džeksona centieniem sava tēla uzlabošanā, kas savukārt saistās ar apsūdzību par viņa iespējamā upura ģimenes turēšanu nebrīvē.

Rova arī raksturoja savu laulību ar Džeksonu, sakot, ka pārim nekad nav bijis kopīgu māju, bet šķiroties viņai tika apsolīts tikties ar bērniem uz astoņām stundām ik pēc 45 dienām.

Beigu beigās viņa vairs neizmantojusi arī šīs satikšanās iespējas, jo tikšanās tik stingri kontrolēja bērnu aukles, ka «tās nebija kvalitatīvas attiecības».

Džeksons tiek apsūdzēts desmit punktos par 13 gadus veca zēna seksuālu izmantošanu, alkohola došanu mazgadīgajiem un sazvērestības rīkošanu pret zēna ģimeni savā rančo 2003. gadā. Mūziķis ir paziņojis, ka nav vainīgs, bet vainas atzīšanas gadījumā viņam var draudēt cietumsods līdz 21 gadam.