Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

KNAB par kukuļņemšanu aiztur policistus

Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) darbinieki 29. aprīlī par 300 latu kukuļa pieprasīšanu un saņemšanu aizturēja trīs Rīgas pilsētas Galvenās policijas pārvaldes 21. policijas nodaļas policistus un vienu privātpersonu. Par to portālu «Apollo» informē KNAB Sabiedrisko attiecību un starptautiskās sadarbības nodaļas vadītāja Diāna Kurpniece.

Policijas darbinieki kādam Francijas pilsonim pieprasīja 300 latu kukuli, lai netiktu veiktas pārbaudes viņam piederošā uzņēmumā Rīgā. Francijas pilsonis par kukuļa pieprasīšanu nekavējoties ziņoja KNAB Ziņojumu centrā, policijas darbinieki tika aizturēti piektdien pēc pieprasītā kukuļa saņemšanas.

Par šiem faktiem 29. aprīlī KNAB ierosināja krimināllietu pēc Krimināllikuma 320. panta — par kukuļņemšanu.

Diviem aizdomās turētajiem — 21. nodaļas Kārtības policijas darbiniekam un privātpersonai — piektdien piemērots drošības līdzeklis — paraksts par dzīvesvietas nemainīšanu. Vēl divi aizdomās turētie — viens Kriminālpolicijas darbinieks un viens Kārtības policijas darbinieks—  piektdien tika aizturēti un ievietoti īslaicīgās aizturēšanas izolatorā, par drošības līdzekļa piemērošanu viņiem tiks lemts šodien, 2. maijā.