Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Animāciju seriāls «Simpsoni» svin 350. sēriju

Svētdien ASV tika demonstrēta 350. animāciju seriāla «The Simpsons» («Simpsoni») sērija, bet tā producenti vēl nedomā apstāties.

«Es neredzu beigas pārskatāmā nākotnē,» sacīja seriāla veidotājs Mets Gronings. «Gribu tikt līdz 366. sērijai, lai mēs būtu uzņēmuši pa vienai katrai gada dienai, arī garajam gadam.»

Scenārija autori jau strādā pie animāciju seriāla 17. sezonas sērijām, un tas ir televīzijas komēdijseriālu rekords.

Gronings pavēstīja, ka populārais seriāls turpināsies tik ilgi, cik ilgi tā veidotāji spēs pārsteigt skatītājus. «Tieši tas tiek meklēts televīzijā — pārsteigums,» uzskata producents, kurš esot «īpaši lepns» par jaunākajām sērijām.

«Domāju, ka tās ir tikpat smalkas un pārsteidzošas kā viss, ko esam darījuši kopš seriāla sākuma,» viņš sacīja.

350. sērijā kā viesmākslinieks piedalījās arī amerikāņu situācijas komēdijas «Everybody Loves Raymond» («Visi mīl Raimondu») aktieris Rejs Romano, kas ierunāja galvenā varoņa Homēra Simpsona jaunā labākā drauga balsi.

Katru svētdienu seriālu televīzijas kanālā «Fox» noskatās gandrīz desmit miljoni skatītāju.

«Simpsonu» aktieru sastāvs, kurā Dens Kastelaneta ierunā Homēra balsi un Džūlija Kevnere iejūtas Mārdžas tēlā, ir nolīgts piedalīties vēl trīs seriāla sezonu uzņemšanai, pavēstīja izpildproducents Els Džīns. «Domāju, ir ļoti iespējams, ka uzņemsim šīs sezonas,» viņš sacīja. «Nekas nav mūžīgs, bet domāju, ka šis pagājušais gads ir viens no labākajiem, kāds mums bijis ilgā laika posmā.»

Lai gan «Simpsoni» pārspēj citas televīzijas komēdijas ar vislielāko skaitu sezonu, rekords par lielāko sēriju skaitu tam nepieder.

Seriālā «The Adventures of Ozzie and Harriet» bija 435 sērijas, un tas tika demonstrēts 14 gadus, bet «My Three Sons» 1972. gadā beidzās pēc 380 sērijām.

Starp ilglaicīgākajiem seriāliem ir arī «Dallas» ar 357 sērijām un «Alfred Hitchcock Presents» ar 361 sēriju.