Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Vanilla televīzijā mīlestību neatrod

Marta Kukurane jeb Vanilla televīzijas spēlē «Mīl, nemīl» otro pusīti nav atradusi. Māris Čeičs — puisis, kas viņu izvēlējās, — nebūšot viņas lielā mīlestība. «Attiecības ar Māri ir draudzīgas, ik pa laiciņam tiekamies, bet par randiņiem tos gan nevar nosaukt,» teic bijusī «fabrikante», kas pērn šķīrās no drauga un meitiņas tēva — operdziedātāja Jāņa Kurševa.

Pagājušās sestdienas spēlē «Mīl, nemīl» trīs skaisto meiteņu vidū bija arī dziedātāja Vanilla. Spēles dalībnieks Māris Čeičs izvēlējās tieši viņu. Lai gan par pāri jaunieši nav kļuvuši, viņi plāno maijā doties laimētajā ceļojumā uz Berlīni. «Domāju, ka paliksim vienkārši labi draugi, bet nekad jau nevar zināt, kā viss izvērtīsies,» nelielu noslēpumu, komentējot abu attiecības, saglabā Vanilla.

Spēlei pieteikusies joka pēc

Spēlei Vanilla pieteikusies pati, taču par iespēju tās rezultātā sākt nopietnas attiecības viņa nav domājusi. Kā jau šādos gadījumos parasti notiek — viss tikai joka pēc. «Pieteikšanās neprasīja ne laiku, ne piepūli. Vajadzēja tikai ieiet LNT mājaslapā internetā un aizpildīt anketu. Roka pati sniedzās to izdarīt. Es gan gribēju būt meitene, kas izvēlas puišus, bet sanāca citādi — man nācās konkurēt ar pārējām dalībniecēm,» teic Vanilla.

Pēc pārraides televīzijā dažs labs jau paspējis Martas virzienā veltīt kritikas gūzmu — ko viņa visu laiku lien televīzijā; redz, izmanto katru izdevību nokļūt uz ekrāna un tamlīdzīgi. Jauno sievieti tas neuztrauc: «Man nav ko nožēlot. Šādiem komentāriem nepievēršu uzmanību, jo katrs dara to, ko grib.»

Palīdzēja popularitāte

«Pēc spēles ieraksta nekur negājām, jo tā bija svētdiena un nākamajā dienā vajadzēja doties uz darbu, tāpēc īpašus pasākumus nevarējām plānot. Pēc tam kopā noskatījāmies citas spēles ierakstu, bet savējo gan neredzēju, jo biju vienā tusiņā,» stāsta Marta. Spēlē viņu nekas īpaši nav pārsteidzis, bet televīzijas kameras un gaismas jau sen vairs neuzdzen drudzi. «Neesmu jau pirmo reizi studijā,» viņa pasmaida.

Vaicāta, kāpēc Māris no trim meitenēm izvēlējies tieši viņu, Marta īsto atbildi nezina: «Manuprāt, spēles veidotāji nošāva garām, izvēloties dalībnieces, jo es un vēl viena meitene (realitātes šova «Cita fabrika» dalībniece Džastina) bijām iepriekš redzētas televīzijā, palikušas prātā cilvēkiem, un tas psiholoģiski nostrādāja arī uz puisi. Uz šā fona trešajai meitenei bija grūtāk.»

«Māris ir ļoti pieklājīgs, džentlmenis. Man pat šķiet, ka viņš ir nedaudz par daudz džentlmenisks, jo viņa uzvedība izraisa lielu cieņu, bet tajā pašā laikā mazliet sasaista — nevaru saprast, kā izturēties,» dziedātāja teic. Viņa pieļauj iespēju, ka varētu piedalīties citos šovos vai spēlēs, bet tas noteikti nebūšot nekas līdzīgs «robinsoniem» — nīkšana uz moskītu pilnas salas viņu nesaistot.