Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Buša vizītes dēļ mainās pensijas un pabalstu izmaksas laiks

Saistībā ar ASV prezidenta Džordža Buša vizīti Latvijā 6. un 7. maijā paredzamas izmaiņas pensiju un pabalstu izmaksu datumos atsevišķos Latvijas rajonos, portālu «Apollo» informēja Valsts sociālās apdrošināšanas aģentūras (VSAA) Sabiedrisko attiecību daļas pārstāve Līga Caune.

Šīs izmaiņas skars klientus, kuri pensijas un pabalstus saņem Latvijas Pasta nodaļās Rīgā, Rīgas rajonā, Jelgavā un Jelgavas rajonā, kā arī Dobeles, Bauskas, Ogres un Tukuma rajonā. VSAA ar Latvijas Pastu saskaņojusi izmaksu datumus. Šo rajonu klientiem, kuriem pensiju un pabalstu izmaksas datums ir 6. un 7. maijs, nauda tiks izmaksāta ātrāk.

Pensiju un pabalstu izmaksas grafiks Latvijas Pastam būs šāds: 5. maijā naudu izmaksās par 5. un 6. maiju; 6. maijā — par 7. un 8. maiju.

Ja klienti nevarēs pensiju vai pabalstu saņemt šajos datumos, viņi to varēs izdarīt arī vēl līdz 26. maijam ieskaitot. Izmaiņas neattiecas uz izmaksām no PNS (Pasta norēķinu sistēmas) kontiem.

Visas šīs izmaiņas saistītas ar drošības zonas ierobežojumiem Buša vizītes laikā, kas attiecas arī uz inkasācijas transporta pārvietošanos.