Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

<I>Walters&amp;Kazha</I> dzied Horvātijā un Slovēnijā

Latvijas «Eirovīzijas» dziesmu konkursa pārstāvji Walters&Kazha, turpinot gatavošanos konkursam Kijevā, 1. un 2. maijā devās uz Zagrebu Horvātijā un Ļubļanu Slovēnijā.

Duets uzstājās populārajā svētdienas vakara muzikāli izklaidējošajā šovā Slovēnijas TV «Home Again». Kā liecina atsauksmes no Lubļanas, šis šovs izceļas ar rūpīgu viesu izvēli, tāpēc uzaicinājums startēt tajā jāuztver kā labas gribas žests, kā arī Walters&Kazha profesionalitātes novērtējums.

2. maijā  Zagrebā Valters un Kaža piedalījās TV šova ierakstā, kas 3. maijā tika translēts visā Balkānu reģionā, kā arī uzstājās radio šovā un sniedza intervijas  presei.

Latvijas Televīzijas delegācijas vadītāja Iveta Lepeško pastāstīja: «Pirmo reizi plašākai auditorijai tika demonstrēta arī dziesmas «The War Is Not Over» izpildījuma versija, kas tika gatavota mēneša garumā un savu apstiprinājumu ieguva tikai pēc tās prezentācijas ekspertu vērtējumam Latvijas Televīzijā.

Lai dziesma un tās būtība uzrunātu ikvienu, dziesmas otrais piedziedājums pasvītrots ar internacionālo zīmju valodu. Puiši uzskata, ka dziesmas būtība ir par to, ka katram ir jāizcīna sava iekšējā cīņa, lai kas un kāds tu esi.

Latvijas Televīzija, organizējot promoturneju Balkānos, balstījās uz aprēķinu, ka šis reģions spēlēja īpašu lomu 2004. gada konkursā. Līdz šim neviens Latvijas «Eirovīzijas» dalībnieks nav apmeklējis šīs valstis.»

Duets jau pabijis Igaunijā, Lietuvā un Ukrainā, uzstājoties gan TV, gan radio šovos, sniedzot intervijas vietējiem plašsaziņas līdzekļiem.

Valters un Kaža un Latvijas Televīzija izsaka lielu pateicību uzņēmumam un Ievai Plaudei personīgi, kas īstajā brīdī kļuva par šīs promokampaņas atbalstītājiem.

«Eirovīzijas» starptautiskā dziesmu konkursa noslēgums notiks Kijevā: 19. maijā notiks pusfināls, kurā Latvijas pārstāvji startēs ar piekto kārtas numuru, 21. maijā — konkursa fināls. Abus koncertus tiešraidē translēs Latvijas Televīzijas 1. kanāls.