Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

«Ecolines» maijā sāk jaunu reisu uz Itāliju

9. maijā «Ecolines» sāks jaunu reisu uz Itāliju un Austriju. Jaunais maršruts piedāvā doties uz piecām Itālijas pilsētām — Milānu, Veronu, Bergamo, Breskiju un Bolzano, kā arī uz Austrijas pilsētu Insbruku, kur šogad notiek pasaules čempionāts hokejā.

Tagad «Ecolines» maršrutu tīkls iekļauj visas lielās Alpu valstis. Līdz šim veiktie maršruti un jaunais maršruts pasažieriem piedāvā nokļūt 27 Vācijas pilsētās, četrās Šveices pilsētās, piecās Itālijas pilsētās un vienā Austrijas pilsētā.

Šā gada pavasarī «Ecolines» jau atklāja jaunu maršrutu uz Šveici un Poliju. Šveicē «Ecolines» piedāvā nokļūt tādās pilsētās kā Sanktgalēna, Vintertūra, Cīrihe un Berne. Savukārt Polijā maršruts iekļauj Varšavu un vēl četras pilsētas.

Līdz ar jauno maršrutu atklāšanu uz Itāliju un Austriju «Ecolines» veiks reisus uz 17 ārvalstīm, sniedzot iespēju nokļūt 97 Eiropas pilsētās. Latvijas pasažieriem «Ecolines» piedāvā sākt ceļojumu no piecām Latvijas pilsētām: Rīgas, Jelgavas, Valmieras, Daugavpils un Liepājas.

Vasarā «Ecolines» turpinās paplašināt maršrutu tīklu un vēl piedāvās jaunus maršrutus uz Eiropas valstīm.