Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Pēnelope Krusa un Selma Haijeka — lesbietes?

Aktrisei Pēnelopei Krusai tagad visi jāpārliecina, ka viņa nav lesbiete. Turklāt iemeslu šādi domāt devusi pati aktrise, publiski pieskaroties savas draudzenes Selmas Haijekas pēcpusei.

Starpgadījums noticis abu kopīgajā preses konferencē, kas bija veltīta filmai «Bandidas». Sarunas laikā ar žurnālistiem Pēnelope pēkšņi ar roku pieskārusies savas filmpartneres pēcpusei. Laikrakstu lappusēs tūlīt parādījās ziņas par aktrises lesbiskajām tieksmēm un iespējamo romānu abu draudzeņu starpā.

Kā tagad apgalvo Krusa, tas esot bijis tikai triks, lai piesaistītu preses uzmanību. «Es pieskāros Selmas pēcpusei vienkārši tādēļ, lai visus iekvēlinātu, jo viss notika ļoti lēni,» izteicās Krusa.

«Kad es to izdarīju, viss mainījās. Meksikāņu izdevumos parādījās fotogrāfijas, un mūs sāka dēvēt par lesbietēm. Tagad visi runā, ka esam mīļākās.» Spāņu izcelsmes aktrise nožēlojot savu rīcību, sakot, ka diez vai vēlētos šokēt publiku, ja preses konferences laikā nebūtu bijusi slima ar gripu, kas viņai mazliet laupījis skaidro saprātu.

Selma Haijeka un Pēnelope Krusa draudzējas daudzus gadus, bieži vien Holivudas ballītēs abas redzamas kopā. Pašlaik Pēnelope tiekas ar aktieri Metjū Makonohiju. Neraugoties uz ilgstošajiem romāniem ar dažādiem vīriešiem, Krusa nereti ļauj vaļu savai mēlei. Piemēram, nesen kādā televīzijas intervijā aktrise paziņojusi, ka viņas labākais skūpsts kameras priekšā bijis ar Čarlīzi Teronu.