Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

<I>Zix</I> <I>šeptē</I> pa koncertiem

«Eksfabrikants» Zix (Zigmārs Liepiņš), gatavojot savu soloalbumu, nolēmis arī aktīvi pievērsties koncertēšanai un tāpēc jau kopš aizvadītā gada augusta pievienojies grupai «Dimensija» viņu koncertturnejā.

Patlaban kopā aizvadīti jau aptuveni 40 koncerti visā Latvijā. «Kaut arī šobrīd Zix īpašu interesi par hiphopu neizrāda un arī dotības šajā sfērā neesam vēl manījuši, esam apņēmušies viņu no poplauciņa pārvilināt uz hiphopu,» «Sīrupam» atklāj «Dimensijas» solists Mviko (Mārtiņš Voitišķis).

Sadarbojoties grupa un Zix izveidojuši vairākus kopprojektus, arī Latvijā vēl nepopulāro izvēli — hiphopu angļu valodā ar Zix popsīgajiem dziedājumiem.

Mviko atzina, ka nesaprotot, kāpēc nereti vārdu «fabrikants» uztverot kā ko nievājošu, jo, pēc pieredzes koncertos, kur «Dimensijas» sastāvā piedalījies ne vien Zix, bet arī Chilli (Ilva Šeskauska), Mikus (Mikus Lode) un Edijs (Edijs Melnis), sabiedrība bijusi sajūsmā, satiekot vecos mīļos «fabrikantus» celmlaužus.