Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

«Štābisti» protesta akcijā plāno nolikt ziedus pie Brīvības pieminekļa

Šodien ap plkst.14.30 Latvijas Krievu kopienas apvienotā kongresa (OKROL) un krievu skolu aizstāvības štāba pārstāvji «nevardarbīgas protesta akcijas» laikā plāno nolikt ziedus pie Brīvības pieminekļa.

Jau ziņots, tā kā Rīgas dome atteica saskaņot protesta akciju 4. maijā, krievu skolu aizstāvības štābs aicina savus atbalstītājus Latvijas valsts svētkos pulcēties pie Brīvības pieminekļa.

Štāba pārstāvis Aleksandrs Giļmans iepriekš atklāja, ka štāba aktīvisti pasākuma laikā ap galvām apsies apsējus ar uzrakstu «Aliens», kā arī uzģērbs krievu štāba T kreklus. Giļmans uzsvēra, ka šoreiz nekādu likuma par mītiņiem un piketiem pārkāpumu nebūs.

Tiek organizēta arī centralizēta ziedu iepirkšana, atklāja Giļmans, kurš gan nevēlējās atklāt, kādus ziedus noliks pie pieminekļa.

Tā būs nevardarbīga protesta akcija, kuras laikā tiks izdalīti materiāli ar aicinājumu «par mūsu un jūsu brīvību», kurā tiek pausta «štābistu» attieksme pret valsts politiku pret mazākumtautībām, iepriekš informēja kongresa pārstāvis Dmitrijs Katamirovs.