Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Ko derētu zināt iepazīstoties. 2.

Šā raksta mērķis [s:7179] nedrošajiem un biklajiem viest skaidrību par to, kāda izturēšanās garantē panākumus iepazīstoties.

Savukārt drošajiem un veiksmīgajiem šis raksts ļaus pārliecināties par savas uzvedības pareizību, kā arī apgūt kādu jaunu knifiņu.

 1. Kad satiekas vīrietis ar sievieti, viņi viens otru pirmām kārtām vērtē kā potenciālu seksa partneri. (Labi audzināti cilvēki gan to klaji neizrāda.)
 2. Biklums mazās devās itin bieži tiek uztverts par pozitīvu īpašību. Nereti arī kā seksuāli uzbudinošs faktors. (Bet tiešām — mazās devās.)
 3. Draudzīgs un labvēlīgs smaids veicina uzticēšanos, nomācot nesapratni un neuzticēšanos. (Smaidam tiešām jābūt sirsnīgam, nevis samākslotam.)
 4. Godīgs, stingrs, vīrišķīgs rokasspiediens, ko pavada tiešs skatiens, patīk tikpat kā visiem. (Tiesa, tas attiecas uz vīriešiem. Nez vai tik sievišķīgai būtnei piestāvēs droši un stingri purināt sava pielūdzēja roku.)
 5. Izteiksmīga enerģiska žestikulēšana atspoguļo pozitīvas emocijas un tiek uztverta kā ieinteresētības un draudzīguma pazīme. (Tomēr žestikulēt vajadzētu ar mēru. Nepārspīlējiet.)
 6. Sarunu biedrs, kas lūkojas acīs, šķiet tīkams. Savukārt neatlaidīga blenšana vai lūrēšana nevietā un nelaikā rada negatīvu iespaidu, jo tiek uztverta kā naidīguma pazīme. (Nekad un ne kādos apstākļos nelūriet naidīgi!)
 7. Visi tie, kas sarunas laikā sēž atgāzušies vai stāvot atliecas atpakaļ, raisa daudz mazākas simpātijas nekā tie, kas viegli saliekušies uz runātāja pusi. (Un atkal — tikai nepārspīlējiet! Var sanākt smieklīgi.)
 8. Sieviete liekas tīkamāka, ja sēž brīvā, nepiespiestā pozā, nepieskaroties savām kājām. (Diez kas tik bīstams ir sievietē, kas pieskaras savām kājām? Bet aptauju dati liecina, ka kaut kas aizdomīgs, pēc vīriešu domām, tur ir.)
 9. Roku sakrustošana uz krūtīm bieži vien sagrauj jau nodibināto kontaktu un atgrūž sarunu biedru. (Sāc nu atkal visu no sākuma!)
 10. Sieviete vīrieti novērtē 45–60 sekunžu laikā. Šai īsajā laika sprīdī viņa īpašu uzmanību pievērš runas manierei, acīm, frizūrai, rokām, apaviem, apģērbam. (Tieši pieminētājā secībā viņas to arī dara.)
 11. Ģērbšanās maniere ne tikai ietekmē līdzpilsoņu uztveri, bet arī uzticēšanās faktoru.
 12. «Jūtu transformēšanas efekts» izpaužas tādā veidā: draudzīga atmosfēra, garšīgs ēdiens, tīkama mūzika, negaidīta veiksme, kā arī visi citi apstākļi, kas liek subjektam labi justies, vienmēr veicina vēlmi iepazīties.
 13. Un visbeidzot — vietā un laikā pateikts kompliments padara jebkuru cilvēku labvēlīgāku un atvērtāku. (Tikai saprotiet pareizi — kompliments nav liekulīgi vārdi, bet gan labs vārds, kas pateikts no visas sirds.)

Bet vispār visvieglāk ar citiem satikt, satikties un iepazīties ir patiesiem cilvēkiem, kas vienmēr māk pasmieties par sevi un nebaidās, ka citi smiesies par viņiem.