Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Sievietes īpašās spējas

Tā kā arī psihologi ar zinātniskiem paņēmieniem pierādījuši, ka sievietēm raksturīga lielāka krāsu izšķirtspēja un uztvere, protams, nav jābrīnās, ka ziedi, kuriem piemīt īpašs krāsu fenomens, būtiski ietekmē daiļā dzimuma psihoemocionālo stāvokli.

Sievietēm arī oža ir īpaši attīstīta, tātad otrs svarīgākais zieda iedarbības faktors — smarža — tikai pastiprina gaidāmo efektu. Vai tagad jūs, vīrieši, spējat saprast, ka tik dažādie augi, kuriem lielākā daļa no jums pavisam vienaldzīgi paiet garām, patiesībā kļūst par neaizvietojamu vīrieša sabiedroto gadījumos, kad jāiegūst kādas dāmas labvēlība?

Reizēm, protams, ar krāsu un smaržu var nepietikt. Tā kā sievietēm ir liela interese par mistisko, saprātam neizskaidrojamo un viņām nereti patīk izteikties simbolos, nenāktu par ļaunu, ja ziedu dāvinātājs pārzinātu puķu valodu, kas nav zaudējusi savu aktualitāti arī mūsdienās.

Ja ziedu un krāsu valoda jums šķiet sarežģīta vai pārāk arhaiska, neuztraucieties! Ja vēlēsieties sagādāt prieku, atklāt savas slēptākās jūtas, jūs nekļūdīsieties ziedu izvēlē, jo sirds pateiks priekšā, ko rokai paņemt.

Un joprojām ir dzīva vecā patiesība — nav svarīgi, cik ziedi maksā, nav svarīgi, vai tie pirkti dārgā veikalā vai plūkti mežmalā, galvenais, lai ziedu saņēmējs justu, ka dāvinātājs tos sniedz ar patiesu sirsnību un cieņu.