Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Kritušais eņģelis Andželina Džolija

Kas viņa ir? Mīloša māte, lidmašīnas pilote vai Holivudas trakule, kas pārspēj pat visdraiskākos izklaides industrijas vīriešus? Ekstravaganta būtne, kas mīl gan sievietes, gan vīriešus?

Andželina Džolija pastāstījusi par savu izvēli

Aktrise, kas nekad nav slēpusi savu biseksuālo orientāciju, atzinusies, ka viņai nepatīk slaidas un kaulainas sievietes. «Kopš laikiem, kad sāku tikties ar sievietēm, zinu, kādas ir sajūtas, apskaujot dēli. Tievums nav tas, kas noder, kad tiek izslēgta gaisma.» Džolija tāpat atklājusi, ka sievietes atšķirībā no vīriešiem daudz vieglāk uztver iespēju aizšaut pa kreisi.

Skolas laikā zīmē zārkus

Kritušais eņģelis Andželina Džolija dzimusi 1975. gada 4. jūnijā Kalifornijas štatā. Viņas tēvs ir aktieris Džons Voits, arī māte Marselīna Bertrāna ir aktrise. Vecāki pašķirās, kad meitenei bija tikai gads, taču abi uzturējuši kontaktus un kopīgi audzinājuši meitu. Pirmo reizi Džolija kino piedalījās 1982. gadā tēva aizbildnībā. Meitene bija redzama Hela Ešbija filmā «Meklējot izeju».

Sasniedzot vienpadsmit gadu vecumu, Andželina spēja nobiedēt katru: viņa tērpās ādas apģērbā un sapņoja tikai par vienu — kļūt par apbedīšanas biroja īpašnieci. Skolā reiz meitene bija redzama ar personīgo lietu rokās, ko viņa bija nočiepusi skolas direktora kabinetā. Tajā bijušas divdesmit lappuses, kuras pierakstītas smalkā rokrakstā. Viss savāktais materiāls bija veltīts tikai vienai dīvainībai — Andželina burtnīcu malas apzīmējusi ar zārkiem, lūpas krāsojusi ar zilu pomādi un uz skolu nākusi ar nazi. Ailē «psiholoģiskās īpatnības» bija rakstīts: «neiecietīga, tendēta uz sociopātiju». Pēc savas lietas izpētīšanas Džolija apņēmības pilna devusies uz bibliotēku, kur bibliotekārei palūgusi materiālus par sociopātiju. «Paskatieties sadaļā sērijveida maniaki,» tāda bijusi atbilde. «Lieliska sabiedrība man,» nosmējusies Džolija.

Ievērota 16 gadu vecumā

Sešpadsmit gadu vecumā Andželina pievērsās modei un uzkāpa uz mēles. Viņas seja uzreiz bija manāma uz daudzu žurnālu vākiem, kā arī daudzu slavenu dziedātāju un grupu videoklipos. Jauniete tomēr nepiemirsa arī par savu izglītību — viņa atrada laiku, lai studētu aktiermākslu, taču tā arī nekad studijas nepabeidza. Bieži viņa klejoja no Ņujorkas uz Losandželosu un atpakaļ.

Piedāvājums piedalīties filmā «Kiborgs 2» nāca, kad Džolija par kino domāja vismazāk. Skaistules robotes loma viņai iepatikās, un jau pēc pāris mēnešiem viņa bija redzama kādas citas filmas uzņemšanas laukumā.

Pilotēšanas dēļ var pamest visu

Džolija nekādi nevar nomierināties. Var teikt, ka enerģija no viņas plūst uz visām pusēm. Holivudas draiskule vēlas mainīt šo to savā dzīvē — pamest aktrises profesiju un kļūt par piloti. Pašlaik Džolija pabeidz pilotu sagatavošanas kursus un drīzumā dabūs pilota licenci, kas viņai ļaus lidot. Intervijā izdevumam «The Daily Record» slavenība paziņojusi, ka viņas mērķis ir nogādāt pārtiku dažādos pasaules nostūros: «Mans mērķis ir pārtikas nogādāšana un palīdzība cilvēkiem, pārvarot lielus attālumus. Vēl viens iemesls ir mans dēls Medokss, kas katru reizi ir sajūsmā, kad ierauga lidmašīnu. Ja es uz viņa četru gadu jubileju ieradīšos ar lidmašīnu, viņa uztverē es kļūšu par supersievieti, supervaroni un supermāti.»

Andželinai patīk šokēt publiku. Viņa ir viena no tiem, kas par katru cenu vēlas nokļūt uzmanības centrā — vienmēr nav vajadzīga sajūsma, reizēm noder arī neizpratne. Aktrisei ir pilnīgi vienalga — viņu mīl vai nīst. Galvenais ir, ka viņas vārds jau rada konkrētu priekšstatu, ko nevar sajaukt ar citu. Intervijās Andželina ne reizi vien ir teikusi, ka viņai patīk staigāt pa naža asmeni. «Es vienmēr dzīvoju mirklim. Man nepatīk celt nākotnes gaisa pilis. Rīt var mainīties viss — mana dzīve, mans tēls, man apkārt esošie cilvēki, profesija. Citādi ir garlaicīgi dzīvot.»

Atsakās no tēva

Pirms diviem gadiem Andželina Džolija izteikusies, ka vairs neuzskata Džonu Voitu par savu tēvu. Turklāt viņa tiesā atteikusies no tēva uzvārda. Voits pameta Džolijas māti, kad viņu meita bija tikai gadu veca. Kaut arī, filmējoties kopā ar tēvu kinolentē «Lara Krofta: kapeņu izlaupītāja», aktrise ar viņu bija salabusi, pēc tam viņu attiecības pasliktinājušās. Kādā televīzijas intervijā Voits paziņoja, ka Andželinai vajadzētu meklēt palīdzību viņas «nopietno vecuma problēmu» dēļ.

Melnajam brīdim algo killeri

Džolija savulaik atzinās, ka reiz dzīves tumšākajos mirkļos viņa lūgusi algotam slepkavam, lai tas aktrisi nogalina. Džolija apgalvo, ka viņai bijis melnais periods un lēmums algot slepkavu, kurš viņu nogalina, licies visatbilstošākais. Cilvēks, kurš viņu atrunājis no šāda lēmuma, bijis pats algotais slepkava. «Tas izklausās neprātīgi, taču manā dzīvē bija laiks, kad biju gatava algot slepkavu, kas mani noslaktēs. Tas cilvēks ar mani sarunājās ļoti mīļi, viņš man ļāva šo vēlmi apdomāt mēnesi. Pēc mēneša manā dzīvē viss mainījās, un es atkal varēju dzīvot,» saka Džolija. «Pašnāvības gadījumā apkārtējie domā, ka esi pastrādājis ko baisu, bet, ja tu tiec nogalināts, par to atbildību uzņemas kāds cits,» viņa teica.