Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Apkārt Usmas ezeram ar divriteni. Piedalies!

Jau otro gadu triāla klubs «Karters» ar Usmas pagasta padomes atbalstu rīko velobraucienu ap Usmas ezeru. Pasākums tiek organizēts kā sacensības starp sporta klašu braucējiem par ātrāk veikto distanci un labāko sniegumu papildsacensībās, kā arī kā atpūtas brauciens tautas klasei.

Sacensības notiks 7. maijā, reģistrēšanās no plkst. 9 līdz 11, tautas klases kopējais starts plkst. 12. Sporta klašu dalībnieki distancē dosies no plkst. 12.30. Starts, finišs un reģistrēšanās notiks «Usmas kempingā», kas atrodas 1 km no Rīgas–Ventspils šosejas 141. kilometra.

Tiem, kas startēs tautas klasē, tāpat jāreģistrējas braucienam un jācenšas ātrāk veikt distanci, jo labāko rezultātu īpašniekiem pienāksies balvas. Papildsacensības tautas klasei nav jāveic, tās būs kā iestarpinājumi distancē, lai novērtētu sporta klašu dalībnieku velosipēdu pārvaldīšanas meistarību. Visi distanci beigušie dalībnieki piedalās loterijā, kurā galvenā balva ir velosipēds no veloveikala «ZZK».

Dalībniekiem jāsagatavojas, ka lielākā distances daļa ir meža (~15 km) un grunts (~22 km) ceļi. Asfaltēts segums ir ~15 km garam ceļa posmam. Lai gan pats Usmas ezers atrodas Ventspils rajonā, sacensību dalībniekiem būs jāveic ceļš arī caur Talsu un Kuldīgas rajonu.

Sīkāku informāciju varat iegūt: [s:7190]