Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Saldās paslēpes

Mani sauc Odeta. Es domāju: trauksme, pār­steigums un grēks intīmajās attiecī­bās ir nepieciešami.

Atrauju biezos nakts aizkarus — istabā, šķiet, ar troksni iekrīt saules gaisma, caur atvērto logu re­dzu izlidojam tvanīgo un sek­sa piesātināto gaisu.

Dzīvoju pirmajā stāvā, ga­rāmgājēji bez pūlēm var ielū­koties manos logos, tādēļ vaka­ros nākas rūpīgi slēpties aiz necaurredzamām portjerām.

Šīs reizes gadījums ir pavisam traks — ar mīļoto trīs dienas neesam kāpuši laukā no gultas, un skats guļamistabā ir gluži citāds, nekā parasti mīlas ainas attēlotas reklāmklipos vai sentimentālās filmās.

Nav ne sve­ču, ne rožu ziedlapiņu klāju­ma. Toties ir līdz brūnganam pelēkumam sadīdīts un sagumzīts palags un spilvendrānas, plikajās pēdās duras pistāciju riekstu druskas, šampanie­ša glāze, kas apgāzās jau piekt­dienas vakarā, nu izstaigāta pa visu istabu, padarot grīdu un naktsgaldiņu neglābjami lipī­gu. Vēl apelsīnu mizas, vīnogu ķekari ar dažām iebojātām ogām, kā kronis visam — ske­lets no grilētas vistas, kas notie­sāta tāpat no papīra turzas, jo šķīvi meklēt taču nebija laika!

Es stāvu, raugos visā šajā postažā un nesteidzos uzsākt tel­pas sakopšanu, jo, raugoties tajā, joprojām jūtos uzbudināta. Varbūt satraucošo atmiņu dēļ, kuras vēl mājo manā ķermenī?

Iespējams. Taču skaidri zinu ari to, ka vakartērpa šalkoņa, kristāla mirdza, sudraba galdapiederumu šķinda un greznu kroņlukturu gaisma manī pilnīgi noteikti nerada seksuālu noskaņojumu! Vai tas ir labi vai slikti?

Mūsu seksa guru Jā­nis Zālītis zina teikt, ka palie­koša nozīme uzbudinājuma izraisīšanas ziņa esot vietai, kurā dzimumakts noticis pirmo rei­zi. Kā negatīvus piemērus sla­venais seksopatologs min jau­nietes, kuras atdevušās puišiem diskotēku laikā sabiedriskajā tualetē, uz visu mūžu iekapsulējot atmiņā sastāvējušos urīna smaku kā savu personīgo uz­budinātāju.

Šausmīgi. Tādēļ ārsts iesaka rūpīgi gatavoties pirmajai reizei, pārdomāt deta­ļas un radīt īpašu noskaņoju­mu, galveno vērību veltot tīrī­bai, smaržām, labai mūzikai un netraucētam mieram. Man nav iemesla neticēt pieredzes bagā­tajam speciālistam, jo pašas pieredze to tikai apstiprina.

Tā pirmā reize notika šajā pat dzīvoklītī, taču tolaik dzī­voju kopā ar vecākiem, un, kaut arī viņi bija devušies uz teātra izrādi, manā zemapziņā neatstājās baiļu sajūta, ka tūliņ izdzirdēšu durvīs ieskrapstamies atslēgu un mamma ma­ni pārsteigs tik nepiedienīgā skatā, turklāt ar nevainības zaudējumu apliecinošu asiņu piedevu uz palaga.

Nevarēja būt ne runas, ka vecāki varētu tikt informēti par sakariem ar puisi, un tā nu viņi dzīvoja lai­mīgā neziņā, ka ik nakti pie manis pa logu iekāpj kāds Ro­meo. Tikai ar laiku sapratu, ka mani nepārvarami valdzina trauksme, vieglas bailes tikt pārsteigtai, kas rada saldu grē­cīguma sajūtu.

Pa īstam to ap­zinājos kādā trakā brīdi, kad kaisles uzplūds mūs abus ar vīru sagrāba remontdarbu lai­kā. Santehniķim čakli rosoties pa virtuvi, mēs izmisīgi mēģi­nājām to lietu turpat blakus is­tabā nodarīt klusi, vienlaikus atbildot uz meistara izkliegta­jiem jautājumiem! Orgasms bija satriecošs!

Acīmredzot tā­dēļ mani satrauc skūpsti kāp­ņu telpā, glāsti viesību laikā draugu vannas istabā, roka, kas paslīd zem svārkiem kinosean­sa laikā un, pats galvenais, uzmanīšanās, lai neviens, ne­viens to nemana!