Uzvara favorītiem «Skonto» un «Liepājas metalurgam»

Uzvaru Latvijas virslīgas futbola čempionāta septītās kārtas spēlēs svētdien izcīnīja favorīti «Skonto» un «Liepājas metalurgs».

«Skonto» savā laukumā ar 3:0 (1:0) pārspēja Daugavpils «Dinaburg» futbolistus, bet «Liepājas metalurgs» viesos ar 1:0 (0:0) uzvarēja «Jūrmalu».

Čempionvienības «Skonto» labā vārtus jau pirmajā minūtē guva Aleksejs Višņakovs, bet otrajā puslaikā ar diviem precīziem raidījumiem izcēlās Mihails Miholaps.

Pašreizējā līdera «Liepājas metalurga» labā vienīgos vārtus spēles 74. minūtē guva Edijs Daņilovs.

Citos septītās kārtas mačos «Ventspils» ar 1:0 pārspēja «Ventu», bet «Rīga» ar 2:0 pieveica «Olimpu».

Turnīra tabulā liepājnieki ar 19 punktiem saglabā pirmo pozīciju, bet par četriem punktiem mazāk ir «Skonto» un «Ventspils» vienībai.