Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Brīvā tribīne. Vīrieši — cūkas?*

Tā jau arī nevar teikt, ka visi vīrieši ir cūkas, bet, pavadījusi dienu ar diviem paziņām, varu apgalvot, ka vismaz reizi piecās minūtēs vairākums vīriešu pasaka kaut vienu lamuvārdu.

Vīrieši ne tikvien lamājas, bet arī cūkojas bez mazākajiem sirdsapziņas pārmetumiem. Piemēram, pusotras stundas laikā atraugājas piecdesmit reižu (es speciāli skaitīju) un pat pāris reižu (atvainojiet par izteicienu) nopiržas. Tas ir šausmīgi… Protams, var jau kaut kas tāds pasprukt, bet tādā gadījumā ir jāatvainojas par «negadījumu», nevis tādā pašā garā jāturpina.

Ir bijuši gadījumi, ka, aizejot uz randiņu ar ļoti pievilcīgu puisi un pastaigājoties siltā vasaras vakarā pa parku, pēkšņi viņš atlaiž tavu roku, paskrien gabaliņu tālāk, aiziet aiz koka un… un atbrīvojas no liekā šķidruma! Tas ir pretīgi! Tai brīdī romantika izgaist, un šo puisi redzēt vēl kādu reizi vairs negribas.

Ko es ar to vēlos pateikt?

Vīrieši, apdomājieties! Kāpēc jūs no mums, sievietēm, prasāt pieklājīgi uzvesties (jo, ja es atļautos darīt kaut vienu no iepriekš minētajām darbībām, mani atzītu par traku un aizsūtītu uz Tvaika ielu…), ja paši cūkojaties uz nebēdu? Brīžam, skatoties uz savu draugu, mani pārņem doma, ka cilvēki tik tiešām varētu būt cēlušies no cūkām… nu, vismaz vīrieši. Man ar tādām cūkām ir kauns iziet sabiedrībā, un esmu pārliecināta, ka neesmu tāda vienīgā.

Vīrieši, lūdzu, apdomājieties par savu uzvedību, un, ja paša spēkiem nevarat tikt galā, esmu ar mieru pasniegt jums elementārās pieklājības stundas.

* Raksts tapis, atsaucoties uz Dmitrija Ličkovska («Patron») ironisko rakstu sēriju «Fallokrāta piezīmes», ko publicējām no 11. līdz 22. aprīlim.